Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
101 Okey Oyna
101 Okey Oyna

Okey4deyince gelende insanların aklına hep düz olarak oynana okey gelmektedir. Son zamanlarda 101 okey oynayanların sayısı da bir hayli artmış durumdadır. Aslında zevkli olsa da ciddi bir hesap yapmayı gerektiren 101 sayısını tamamlama üzerine kurulu bir sistem. Tabi çok yoruyor insanı zihin olarak. Aslında düz okey oynamak çok daha iyi.

Bizde bu sistem ile kullanıcıları en kısa sürede tanıştıracağız. Sizlere ilerleyen süreçlerde okey oyununa ait tüm sistemleri koymayı planlıyoruz.

101 oynamak günümüzde olduğu kadar hiçbir zaman zevkli olmamıştır çünkü artık ulaşmak, öğrenmek ve oynamak o kadar kolaydır ki çocukların bile ulaşabileceği uzaklıktadır. Çünkü Okey 101 bizlere sanal ortamlarda da eşlik etmektedir. Sanal ortamlarda ister çocukluk arkadaşlarımız ile, ister şimdiki arkadaşlarımız ile mesafeler engel olmaksızın oynayabilir ve sevdiklerimizle sohbet imkanı da bulabilirsiniz. Yok eğer farklı yüzler farklı insanlar tanımak isterseniz dünya üzerinde 7 kıta, yüzlerce ülke, milyonlarca insanın içinden istediğimiz kişililer ile oynayıp farklı kültürlerdeki kişiler ile tanışma imkanı da sağlamaktadır.

BİLGİLER
tarafından 27 Ağustos 2016 - 14:22 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.246 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: