Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
3 Aylar Başladı
3 Aylar Başladı

30 Nisan 2014 Çarşamba günü itibariyle Mübarek 3 aylar başlamış bulunmaktadır. 2 Mayıs Cuma günü itibariyle Recep ayının üçüncü gününe girmiş bulunmaktayız.

1 Mayıs Çarşamba günü Regaip kandili tüm Türkiye ve tüm dünyadaki Müslümanlar tarafından ibadetlerle ve dualarla dolu dolu geçirildi, Senemizin en önemli Ayları 3 Aylardır. Bunlar ise Recep ayı, Şaban ayı ve Ramazan aylarıdır ve senemizin en bereketli ve en faziletli aylarıdır.

Recep Ayı Ne zaman başlar ? Recep ayı yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi 30 Nisan Çarşamba itibariyle başlanmıştır.

Ramazan ayı ise 28 Haziran 2014 itibariyle başlancaktır.

3 Aylar boyunca ne yapmalıyız ?

– 3 Aylar boyunca Ramazan ayında oruçlarımızı sağlık durumu söz konusu olmadığı sürece aksatmamaya dikkat göstermeliyiz.

– 3 Aylar boyunca ibadetlerinizi ve dualarınızı eksik etmeyin,  Çünkü en faziletli ve en mübarek aylar Recep, Şaban ve Ramazan aylarıdır. ve 3 Aylar harici de tüm her zaman olabildiğince ibadetlerimizi en layık şekilde yapmalıyız.

Recep ve Şaban ayının bitmesiyle, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayına da inşallah ALLAH (C. C.) ‘nin izniyle erişebiliriz ve Yüce YARADAN hepimize nasip etsin inşallah.

Bizler biraz 3 Aylar konusunda bilgi vermek ve Kandil kutlamaları için geç kaldık, Tüm kullanıcılarımızın Mübarek geçmiş Regaip kandilini ayrıca kutlarız.

Sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz kandil mesajları olabilir ve bunları arıyor olabilirsiniz, Bizler birkaç tane örnek verelim ;

– Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Regaip kandilin mübarek olsun..

– Kalbinde. Dilinde. Açtığın ellerinde, Hangi dua varsa, Rabbim bu günün hürmetine Bütün dualarını kabul etsin, Recebi serif ayınız ve Regaip kandiliniz mübarek olsun.

– Avuçların açıldığı gözlerin yaşardığı ilahi esintilerinin kalpleri okşadığı, anın asla bir bedel olduğu bu gün dualarla birleşme dileğiyle Regaip Kandiliniz Mübarek olsun.

– Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş mübarek gecelere cennet gizlemiş Regaip kandiliniz mübarek olsun..

 

BİLGİLER
tarafından 02 Mayıs 2014 - 10:19 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 692 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: