Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Acun Ilıcalı Kimdir?
Acun Ilıcalı Kimdir?

Acun 29 Mayıs 1969 yılında Edirne ilinde doğmuştur Asıl memleketi Erzurum’un ilçesi Ilıca’dır. Baba adı Ergün Ilıcalı Anne adı ise İlknur Ilıcalı’dır. Ömer Ilıcalı adında bir abisi vardır.

Acun Ilıcalı Ortaokul ve Lise, Üniversite eğimi almış ve 1988 yılında Seda Ilıcalı ile mutlu bir yuva kurmuş ve dünya evine girmiştir.

Evliliğinde Banu Ilıcalı adında bir çocuğu olmuş ve 1990 senesinde bir trafik kazası sonucu Annesi ve babasını kaybetmiştir.

İkinci Evliliğini ise 2003 yılında Zeynep Ilıcalı ile yapmıştır. Leyla ve Yasemin adında çocukları olmuştur ve kendisi 3 çocuk babasıdır.

Acun Ilıcalı Ticaret hayatına nasıl atıldı ?

Sayın Ilıcalı ticaret hayatına öncelikle 1195 senesinde bir kod dükkanı açarak ticaret hayatına atılmış ancak başarılı olamamıştır daha sonra Tele vole isimli spor magazin olduğu yıllarda kendine ait bir bölüm sunmaya başlamış ve tüm dünyayı turlamış Ardından Acun Firarda isimli bir program yaparak onunla birlikte devam etmiş ve herkes tarafından sevilen birisi olmuştur.

Ardından 2005 yılında Acunn Medya adında bir şirket kurmuştur, ve Varmısın yokmusun adında program sunmuştur ve oldukça Türkiye’nin en çok izlenen programlar arasında yer almıştır daha sonra Fear factor programıyla gönülleri kazanan Acun Ilıcalı iki programın telif haklarını satmıştır.

Daha sonrasında ise 3 program daha yapmış ve en çok tutulanlar arasında yer almaktadır kısaca özetleyelim ;

Yetenek Sizsiniz Türkiye ; Tüm Türkiye ve Dünyadan herkes yarışmacı olarak programa katılabiliyor yeteneklerini sergileyebiliyorlar (Dans, Özel Yetenek, Şarkı, Komedyen vb türü yetenekler daha yoğun olmaktadır.)

Survivor ; Ünlüler ve Gönüller arasında geçen bir yarışmadır, Ünlüler kısmında Türkiye’de Ünlü olan isimler Gönüllüler ise yapılan başvuru sonuçlarında seçilen oyunculardır. ikisi arasında birbirinden farklı oyunlar oynayarak tan dokunulmazlık veya yemek kazanabiliyorlar.

O Ses Türkiye ; Sesine güvenenler ve kendini Tüm Türkiye’ye duyurmak isteyenler bu yarışmaya başvuruyorlar kendi yeteneklerini usta seslerin ve sanatçıların fark etmesi için bu yarışmada yer alıyorlar. Şuanda Jüri koltuğunda Ebru Gündeş, Hadise, Gökhan, Murat Boz yer almaktadır her biri kendine takım oluşturmakta ve karşı takımına seçilen seslerle yarıştırılmaktadır.

Ayrıca Acun Ilıcalı 2005 yılında yani 36 yaşındayken  vergi rekortmenleri  arasına girerek bir başarıya daha el atmıştır.

Kendisi bir çok program’da daha jüri koltuğunda veya sunan kişi olmuştur.

Türkiye için oldukça başarılı birisi diyebiliriz bir çok farklı alanlarda oldukça başarılı işler yapmaktadır.

Bizlerde kendisinin sunmuş olduğu programları keyifle ailecek izlemekteyiz kendisine buradan başarılar dileriz. Kendisi bize göre çok iyi bir insandır her zaman hiç bir kimseden yardımını esirgememektedir Eğer yardıma ihtiyaçı olan bir insan olur ise ve kendisi bunu gördüğünde direk kendisi yardımcı olmayı teklif etmekte ve yardımcı olmakta bu yüzden seveni çoktur bize göre de çok iyi niyetli bir insandır.

Ayrıca Kendisi Show Tv kanalına ait olan 81 il 81 Okul projesinde yer almış 3 milyon 725 bin 563 TL yardım toplamıştır.

Bizler kendisini kısaca ve tanıyabildiğimiz kadarıyla anlatmaya çalıştık umarım başarılı olabilmişizdir.

 

 

BİLGİLER
tarafından 08 Mayıs 2014 - 18:57 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.656 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: