Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Adana Okey Salonu

okeyegir
Adana Okey Salonu sayfasına giren 1.910. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  OKEYE DÖNÜYORUM
  Arkadaşlarınız ile bir araya geldiniz ve bir cafeye oturup hem oyun oynamak hem de sohbet etmek istediniz. Burada akla ilk gelen oyun ya okeydir ya da bataktır.

  Canımız sıkıldığı zaman sıklıkla bu iki oyundan birini oynarız. Bu yalnızca gerçek hayatta değil, sanal âlemde yani internette de böyledir. Bunu okey uygulamasını beğenenlerin sayısına bakarak çok rahat bir şekilde anlayabiliriz.
  Fazla sayıda kişi tarafında online bir şekilde oynanmaktadır okey oyunu. Kurallar yine aynıdır. Oyunu oynayabilmek için puana ihtiyacınız vardır ve ilk başta size hediye bir puan verilir. Siz bu puanı daha sonra oyunlar kazanarak yükseltirsiz.

  Oyun odalara girerek oradaki kişiler ile oynanır. Her odanın kendine özgü puanı vardır. Örneğin Adana 1 ve 2 olmak üzere 2 oda bulabilirsiniz. Birisi 1250 puan ile oyuncu kabul ederken, bir diğeri de 2000 puan ile oyuncu kabul etmektedir.

  Odaya giriş puanı ne kadar yüksek ise oda da o kadar çok puan kazanma ve kaybetme riskiniz vardır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense