Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Adapazarı Okey Salonu

okeyegir
Adapazarı Okey Salonu sayfasına giren 1.768. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  YARALI HUZUR

  Adapazarı  Sakarya şehrimizin merkez ilçesidir. Bu nedenle sürekli Adapazarı mı Sakarya mı diye tartışmalara yol açmaktadır. Özellikle üniversite yapıldıktan sonra şehir nüfusu artmaya başlamış ve şehir daha da gelişmiştir. Çevre illerde Adapazarı ada şeklinde kısaltılmış olarak karşınıza çıkabilir. Bu bilgi orada yaşayanların bilebileceği kadar özeldir. İstanbul a 1 saatte ulaşabildikleri için kendilerini İstanbullu sayanları da bulunmaktadır. Adapazarı okey oynama salonlarında hemen dikkat çekerler. Hoş sohbet ve eğlenceli insanlardır. Sohbetleri de kendi kullandıkları tabirlerle devam etmektedir.

  17 Ağustos depreminden en çok etkilenen bölgelerimizden bir tanesidir. Yıkılıp ayağa kalkmış deyimi onlar için oluşturulmuştur. Yardımlarla yaralarını sarmış olmasına rağmen hala gelişmiş olarak görülmektedir. Adapazarı depremi olarak anılmaktadır. İlçe yerleşim birimleri yeniden oluşturulmuştur. Adapazarı okey oyna salonları adını bu ilçeden almaktadır.

  Depreme rağmen hala mutlu olan insanlar kendilerini oyun salonlarında bulmakta vakitlerini güzel bir şekilde değerlendirebilmektedirler. Bu nedenle Adapazarı oyun oynama salonları gece gündüz doluluk gösterebilmektedir. Edineceğiniz arkadaşlıklar size yaşam boyu yol arkadaşı olacaktır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense