Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Adıyaman Okey Salonu

okeyegir
Adıyaman Okey Salonu sayfasına giren 1.120. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Adıyama biliyorsunuz ki çiğ köftenin çokça bulunduğu bir bölgedir. Sizce Adıyaman’da okey oynarken çiğ köfte yenir mi? Elbette yenir ve belki de daha leziz olabilir.

  Çiğ köfte her yerde yapılıyor fakat Adıyaman’da yapılan çiğ köfte bir başkadır. Hem çiğ köfte, hemde bir tarafta okey takımınız ve dört kişi ile beraber okey oynuyorsunuz.

  Sizce ne kadar eğlenceli olur, bence çok eğlenceli olur, çiğ köfte çok daha leziz olur ve yanına içmek için bir şeyler alabilirsiniz. Adıyaman’da bu sofra ile okey oynamak bir başka oluyor.

  Elbette diğer şehirlerde de aynı şeyi yapabilirsiniz fakat Adıyaman, çiğ köftenin neredeyse ana vatanıdır ve burada çiğ köfte yiyerek okey oynamanın tadı bir başka olur.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense