Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Adriana Lima Futbol Reklamında!
Adriana Lima Futbol Reklamında!

Ünlü Model ve aynı zamanda reklam yıldızlarımızdan birisi olan Adriana Lima bu kez sahaya indi ve herkezi futbol seyretmeye davet etti.

 

Ünlü Brazilyalı Model Adriana Lima’nın oynamış olduğu reklam, Brazilyada önümüzdeki 1 ay boyunca düzenlenecek olan Dunya kupası sürecinde yayınlanacak.

Ünlü model Reklam içeriliğinde son model yeni bir otomobil ile sahaya iniyor ve kendisi aracından inerek topu eline alıyor daha sonra ayağına koyarak şut çekiyor ve kendisi ABD’de çok fazlada yaygın olmayacan futbolu herkeze sevdirmeye çalışıyor.

İŞTE O REKLAM ;

Adriana Lima Başka Hangi Reklamlarda Oynamıştı ?

Tüy Dökücü Krem Veet Reklamında oynamış ve bu reklam için Türkiyeye gelmiştir. Reklam içeriliğinde ise Kendisi Helikopter ile Türkiyeye İniş Yapıyor ve kendisi daha sonra bir defileye katılacak ve bunun için zaman kaybetmemesi gerektiğini anlatıyor ve Veet kullanarak Bacak ve Kol kısımlarındaki tüyler için Veet kullanıyor..

Çoçuklarımız ve herzaman bizlerin en çok sevdiği cipslerden birisi olan Doritos Reklamında kendisi bir bayan model ile birlikte kendisi oynamıştır. Reklam’da ise , Ünlü model erkek oyuncuya Peynirli Cips teklifinde bulunur, Diğer bayan ise Acı Kırmızı biber cipsi almasını ister ve şaşırtıcı bir durum olur çünkü Doritos firmasi hem Acı Kırmızı Biberli ve Peynirli sevenler için bir amblaj içersinde çıkartmıştır, Reklamda son olarakta bu gözükmektedir.

Bir Dünya Markası olan Mavi Jeans reklamlarında boy göstermiş ve Mavi Jeans’ın yeni ürünlerini kendisi tanıtmıştır, Reklam içeriliğinde Mavi ürünlerinden olan Pembe Gömlek ve Şort, Beyaz Gömlek ve Pembe Pantolon, Mavi Pantolon ve Gömlek, Siyah T-shiret ve Sarı Şort gösterimlerini yapmıştır.

Ünlü Modelimiz Adriana Lima‘nın Bazı Fotoğrafları

 

BİLGİLER
tarafından 13 Haziran 2014 - 16:57 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 6.139 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: