Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Afyon’da Okey Oynama

okeyegir
Afyon’da Okey Oynama sayfasına giren 1.844. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Siz hiç Afyonun lokumunu ya da kaymağını yediniz mi? Yemediyseniz kesinlikle büyük kayıptasınız. İç Anadolu bölgemizin, Ege bölgesi ile kesiştiği noktada bulunan Afyonkarahisar ilimiz çok lezzetli olan tatlıları ile ünlüdür. Şeker tadın ki damak lezzetlerinin yanında, şeker tadında sohbetleri olan bu insanların artık sanal dünyanın içinde de bu güzel sohbetlerini sürdürebilecekleri bir yerleri bulunmaktadır.

  Afyonlunun kendi ortamında eğlenip, oyun oynayıp, sonra da sohbet etmesi hedeflenerek açmış olduğumuz Afyon Canlı Okey salonlarına tüm Afyonlu hemşerilerimiz davetlidir. Okey salonlarımız da 24 saat boyunca kesintisiz olarak okey oynanmaktadır. Afyon insanına hem kendi evlerinde okey oynama fırsatı sunuyoruz hem de tüm Afyonluların buluşma noktası olarak, yeni hemşerileri ile tanışma imkanı sunuyoruz. Afyon Okey sitesi yeni açılmış bir okey salonu olmasına karşın, şimdiden Afyonlu vatandaşlarımız tarafında doldurulmuştur.

  Sürekli olarak canlı sohbetin olduğu, sabahlara kadar süren okey oyunlarının oynanmış olduğu sitemizde Afyon’lu vatandaşlarımız için sınırsız eğlence ve keyifli bir okey oyunu sunmayı vaat ediyoruz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense