Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Ağrı Okey Sitesi

okeyegir
Ağrı Okey Sitesi sayfasına giren 1.284. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Ağrı şehrimiz, Doğu Anadolu bölgemizde Türkiye’nin en büyük dağı olan Ağrı dağı ile tanınan küçük, şirin bir kentimizdir. Ağrı dağı efsanesi şehri tüm Türkiye’ye tanıtan tarihte önemli bir yere sahip olan, şehir insanının mertliğini anlatan çok güzel bir hikayedir. Tıpkı Ağrı dağı efsanesinde anlatıldığı gibi şehir insanı son derece mert ve misafirperver insanlardır.

  Bu güzel insanların Ağrı’da çok fazla sosyal bir aktiviteye katılabilecekleri ortamları bulunmamaktadır. Çünkü Ağrı ilimiz çok büyük bir il değildir.

  Bizde Ağrı insanının bu açığını kapatıp, kendi insanları ile aynı ortamda eğlenebilmeleri için Ağrı Online Okey salonlarını onların hizmetine sunduk. Bu sayede sosyal hayatın monotonluğundan biraz olsun uzaklaşıp, dost ve akrabaları ile aynı ortamda hem okey oynayıp hem de sohbet yapabilme şansına sahip olacaklar.

  Ağrı Okey Salonları ile Ağrı insanı artık kendine ait bir sanal eve sahip oldu. Ağrı’lının kendi yeri olan okey salonlarımız da her türlü rahatlık ve sınırsız okey keyfi Ağrı’lıları beklemekte.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense