Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Aksaray Okey Oyunu

okeyegir
Aksaray Okey Oyunu sayfasına giren 1.072. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Aksaray Türkiye’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi ve mutlaka gezilmeye değer. Burada birçok kişi, vakit buldukça okey oynamaktadır.

  Aksaray’da olduğu için, okey oyunlarında herhangi bir fark var mı diye soracak olursanız, yok aslında. Gayet normal bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Kadın veya erkek hiç fark etmez, herkes eğlenebiliyor. Kimi çayını yudumlayarak, kimi ise sigarasını içerek, saatlerce okey başında durabiliyor.

  Dört kişi oynuyor fakat aynı zamanda seyirciler de çok fazla oluyor. Bu yüzden, okey aslında çok eğlenceli oluyor. Hem oyuncuları hemde seyircileri. Aksaray’da okey oynamak, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, okey oynamak ile aynıdır. Hiçbir farkı yok, sadece insanlar farklıdır ve oynadığınız yer farklıdır, bu kadar.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense