Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Merhaba sayın okurlarım ;

Alışveriş’de Dikkat etmemiz gerekenler neler olmalıdır, Neleri takip etmeliyiz?

Son yıllar içerisinde artık her şey o kadar çok değiştiğini görmekteyiz değil mi fiyatlar üzerinde Büyük firmalar her zaman rekabet içerisinde her zaman her bir üründe yeni indirimler, kampanyalar görebiliyoruz aslında bu vatandaşlarımız bizler için çok iyi bir şey.

Alışverişe başlamadan veya çıkmadan önce öncelikle büyük firmaların indirimlerini veya kampanyalarını takip edebiliriz bu şekilde alışverişimizi daha uygun fiyatlara tamamlayabiliriz. Artık çoğu firmada şu olay’da mevcut her zaman kasa’da bir afişleri el kağıtları bulunuyor indirimlerle alakalı onları alarak inceleyebilir diğerleri arasında kıyaslama yapabiliriz.

Bir Market alışverişine çıktığınızı varsayalım neler takip edilmelidir?

Öncelikle herşey’de herşeyin ucuzunu aramamak gerektiğini düşünüyorum, Çünkü bazı besinler insan sağlığı için hiçte olumlu olmuyor herzaman bize göre güvenilir markaları almak en doğrusudur.

Herzaman alacağımız ürünlerde en güvenli markalar üzerinden en uygun fiyatda olan ürünleri satın alabiliriz. Herzaman unutmayalımki her aldığımız ürün için Son kullanma tarihini kesinlikle kontrol etmeliyiz. Bunlar insan sağlığı için oldukça önemli olmaktadır. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kesinlikle almamalıyız.

Manav ve Kasap reyonun’dan ürün almaktaysak örneğin Dometes, Biber, Salatalık veya Kıyma, Pirzola vb gibi ürünler alırken herzaman taze olanı almanızı önermekteyiz. Taze olan ürün herzaman en lezzetlisi ve en sağlıklısıdır. Bu konuda personellerden yardım alabilirsiniz.

Kıyafet Alışverişinde dikkat edilmesi gereken kurallar ;

1 – Öncelikle her zaman alacağımız olmuş kıyafet için deneme provası yapmalıyız, Çünkü beden ve kalıbın tam olarak size uyup uymadığını bilmelisiniz.

2 – Kıyafet Alışverişinde yukarıdada bahsetmiş olduğum gibi büyük firmaların oldukca artık son derece iyi indirimleri olmakta bunları takip ederekten 1 alacağımız yerine aynı fiyatlara yeri geldiğinde 2 bile alabiliriz, indirim ve kampanyaları takip etmenizi son derece öneririz.

3 – Defacto, Lcwaikiki, Colins, Adidas, Puma, Nike, Lescon, Collezione, Zemin, Armine, Sarar, Kığılı,  Rodi Mood, Kompedan, Mavi vb. Gibi Büyük firmalardan alışveriş yapabilirsiniz oldukça çoğu zaman indirim ve kampanyaları mevcuttur.

4 – Beğenmiş olduğunuz ürünü denediniz ve memnun kaldınız satın almadan önce ürünü incelemenizi öneririz, Herhangi bir fabrika hatası, kumaş yetersizliği, sökülme veya leke gibi bir durum olmamasına dikkat etmelisiniz.

Bizlerden şimdilik bu kadar diyebiliriz, her zaman keyifli bir alışveriş geçirmeniz dileğiyle, Hoş çakalın.

BİLGİLER
tarafından 28 Nisan 2014 - 09:10 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 747 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: