Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Amasya Okey Salonu

okeyegir
Amasya Okey Salonu sayfasına giren 1.708. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  AMASYA’DA BİRBİRİNDEN FARKLI OKEY MASALARINDA OKEY OYUNUNA KATIL!
  Türkiye’nin en güzel elmaları nerde yetişiyor diye bir soru yöneltilse, hiç şüphesiz ki herkes Amasya ilinin adını verir. Amasya, küçük kırmızı elmaları ile Orta Karadeniz bölgemizin iç kısımlarında yer alan küçük ve sevimli bir ildir. Bölge insanı son derece sıcak ve sevecendir. Bu güzel insanların kendileri gibi Amasyalı olan hemşerileri ile buluşması için özel olarak yapılmış olan Amasya okey oyna salonları sanal dünya üzerinde ki yeni buluşma noktaları olmuştur.

  Amasya Okey Sitesi, bizim yöre insanına küçük bir hediyemizdir. Amasya insanı artık sanal dünyanın kapılarını araladığını zaman nerde, ne yapacağım düşüncesi içine girmiyor. Çünkü kendilerine ait olan bir okey salonuna sahipler. Bu salon sayesinde uzun zamandır görüşemediği yakınları ile görüşüp okey oynama şansına sahip oldukları gibi yeni yeni insanlar tanıyıp onlarla da arkadaş, ahbap olma şansına sahipler. Amasya online okey salonların da 24 saat boyunca hiç kesintisiz olarak okey oynandığı gibi sabahlara kadar süren keyifli bir sohbet de tüm Amasyalı vatandaşlarımızı beklemekte.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense