Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Ankara Okey Oyunu Salonları

okeyegir
Ankara Okey Oyunu Salonları sayfasına giren 3.480. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  DOSTLARINIZLA ANKARA OKEY SALONUNDA KEYİFLİ BİR OKEY OYUNU OYNAYIN.

  Ankara okey, oyun sitemiz olan okey4.org tarafından okey severlerin kullanımına uygun olarak hazırlanmış okey salonlarından biridir. Ankaralı okey meraklılarının toplandığı bir salon olarak aynı şehirde doğmuş kişilerin kıyasıya ve keyif verici oyunları izleyici olarak izlenebilmektedir.

  Şehir isimleriyle ve özellikle o şehri seven ve o şehirde doğmuş kişilerin okey oynadığı salonlar arasında Ankara okey, en fazla tercih edilen ve popüler olanlarından biri olmaktadır.

  Stres atmak ve yoğun iş temposunun yol açtığı sıkıntılardan uzaklaşmak için Ankara okey salonumuzda Ankaralı dostlarınız ve akrabalarınızla görüşebilir, keyifli bir oyun oynayabilir veya eğlenceli sohbetlere dalabilirsiniz. Okey4.org sitemizin sıcak ve keyifli atmosferine girdiğiniz andan itibaren bir daha ayrılmak istemeyecek, en kısa zamanda tekrar oynayabilmek isteyeceksiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense