Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Anne Babasını 300 Parçaya Bölen Evlat
Anne Babasını 300 Parçaya Bölen Evlat

Evlat bir anne baba için ne kadar önemlidir.Evladına bir şey olsa canından bir parça kopar sanki işte olay 6 yıl sonra Bursa’da evlerinin bahçesinde  kemik parçaları bulunan yaşlı çiftin cinayeti bütün Türkiye’nin kanını dondururdu.

Kenan Öner ailesinin gönderdiği para ile İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünü kazanarak İstanbul da yaşamaktadır. 12 Eylül darbesinde sık sık cezaevine girip çıkan Öner anne babasının yanına dönüp bir miktar para alıp Fransa’ya gitti.

Sonra geri döndüğünde çalıştığı yerdeki mesai arkadaşı Canan Aydın ile mutlu bir yuvanın temellerini attı.Aslında öyle sanıldı aradan geçen yıllar sonrasında Kenan Öner’in Fransa da kaldığı süre içerisinde bir Türk’ü öldürdüğü sonrada cesetten kurtulmak için acımadan yaktığı gerekçesi ile müebbet hapse çaptırıldı ancak ardan 7 yıl geçtiğinde şartlı olarak serbest bırakıldı.Ancak cezaevinden çıktığında Öner’in hayat arkadaşı da ortadan kayboldu.Karısının onu aldattığı sevgilisi ile Romanya’ya kaçtığı ifadesini veren Öner sonra miras peşine düştü. Ailesinden kalan daireler,paralar ve işyerleri Kenan Öner’in gözünü öyle büyülemiş olacak ki tam bu kavgalardan sonra yaşlı çift Ahmet Refik Öner (86) ve Emine Öner (80) ortadan bir anda kayboldu.Kardeşlerinin ondan şüpelenmesi üzerine anne babasını bulana para ödülü vereceğini söylemiş.

Türk polisi  sayesinde 6 yıl sonra yaşlı çift bulundu….

Kendisine babasının borcu olduğu gerekçesi ile sahte senet düzenleyen Kenan Öner 3 yıl 6 ay cezaya çarptırıldı.Kardeşlerini Şüpesi üzerine kayıp yaşlı çifti bulmak için seferber olan Türk polisi zaten Kenan Öner’in peşindeydi.Bu cezanın işleme geçmesi için İstanbul’a giden polis ‘anne babanızın cesetini bulduk’ diyrek Önerinde ‘Nasıl bahçeyimi kazdınız demesi üzerine’ harekete geçen polis korkunç gerçeği evin bahçesini kazarak kafa tasları ve kemik parçaları ile karşılaştı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen Öner’in çıktığında beni de öldürür demesi akılları karıştırırken insan anne babasına nasıl bunu reva görür, nasıl yapar, bu nasıl evlat demekten kendini alıkoyamıyor…

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 27 Nisan 2014 - 20:35 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.277 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: