Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Antalya Okey

okeyegir
Antalya Okey sayfasına giren 1.842. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  TEK TAŞAYIM

  Okey oyunu 106 taşın olduğu ve her oyuncunun ıstakasına 14 taş aldığı ve bu taşları diğer oyunculardan önce 3’lü şekilde per yaparak bitirmeye çalıştığı son derece zevkli ve sohbeti bol bir oyundur.

  Özellikle yılın bu aylarında okey oyunu oynayanların sayısında bir patlama yaşanır. Bir araya gelen dört arkadaş hemen bir cafeye okey oynamaya koşar. Bazı arkadaşlar vardır ki onların bir araya gelme noktası ise diğerlerinden farlıdır.

  Okey oyununu online bir şekilde internette buluşarak oynayan gruplar da elbette vardır. İnternetteki okey oyununun normal oyundan farkı yoktur. Kurallar yine aynı şekilde çalışır. İnternette okey oynayabilmek için oyun sitelerine üye olmak gerekmektedir.

  Üye olduktan sonra bir miktar puan hesabınıza ücretsiz şekilde yüklenir ve siz o puanın izin verdiği odalara girip oradaki kişiler ile oyun oynayabilirsiniz.

  Antalyalısınız ve Antalya odasında oyun oynamak istediniz. Antalya odasına girebilmek için siteye göre değişiyor ama 2000 ve üzeri puana sahip olmanız gerekmektedir. Bu puana sahip iseniz oradaki kişiler ile oyun oynamanın heyecanını yaşabilirsiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense