Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Ardahan Okey

okeyegir
Ardahan Okey sayfasına giren 1.316. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  ARDAHAN OKEY ODALARINA HEMEN BAĞLAN.
  Doğu Anadolu Bölgemizin küçük ve şirin ilidir Ardahan şehri. Ardahan çok büyük bir il olarak gösterilemez. Küçük ve kendi halinde bir yaşama sahip olan güzel bir ilimizdir. Ardahan halkının bir arada olarak eğlenebilmesi için açılmış olan Ardahan online okey salonları, yöre halkına küçük bir armağanımızdır.

  Ardahan canlı okey salonu ile istediğiniz zaman okey oynamanın keyfine varabileceksiniz. Yöre insanının Ardahan ilinde bulamadığı sosyal aktivite açığını kapatmak için açılmış olan Ardahan okey salonu, 24 saat boyunca kesintisiz okey oynanan bir ortama sahiptir.

  Ardahanlı olup da uzun süredir yörenizden uzakta kalıyorsanız, yöre hasretini gidermek, yörenizden insanlarla buluşup, hem sohbet etmek hem de okey oynamak için Ardahan okey salonlarından daha uygun bir ortamı sanal dünya üzerinden bulmanız imkansızdır. Sanal dünyanın içine adım attığınız da artık nereye gireceğinizi düşünmeyeceksiniz. Çünkü tüm Ardahanlıların olduğu ve tek buluşma noktaları olan Ardahan okey oyna salonları, sizlerin sanal dünya üzerinde ki kendinize ait olan evinizdir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense