Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Arka Sokaklar 327.Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 327.Bölüm Özeti

Türkiye’in kaç sezondur yayınlanmakta olan ve hala da ilk gün ki gibi hala seyircisi ile izlenme rekorları kıran Arka Sokaklarda bu hafta olanları size kısaca özetlemeye çalışacağım değerli okurlarım.

Bildiğiniz gibi 326.bölüm de Cevher Mesut komiser tarafından 5 kurşunla vurulmuştur.Korkut da Cevher’i bırakıp gitmiştir.

Cevher’i kurtaran Esra ve Nezih onu tanıdıkları görevden atılmış (kaçak kürtajdan)ceza evine girip çıkmış eski kadın doğumcu arkadaşına getiriler.Diğer taraftan Korkut da boş durmamaktadır.Bir taksici gasp edip elinden taksisini alır.Ardından kendini taksici gibi gösterip bir kadını dövüp zorla kartlarını alıp hesaplarından para çekmektedir.

Diğer taraftan Hüsnü’ün karısı Suat meme kanserine yakalanmıştı hatırlarsınız ki o ameliyattan çıkar.Çocuklar ve teyzeleri Nazike de gerçeği öğrenirler.Büyük bir çaba içerisinde Hüsnü ve ailesi Suat’ın moralini düzeltmek için elinden geleni yaparlar.

Rıza baba ve ekibi hem Korkut!un peşini hemde Cevher’in peşini bırakmazlar. Korkut’u gasp ettiği kadını bulurlar ve onu kartlarını takip ederek bir bankamatiğin önünde Mesut tarafından yakalanır.Mesut ve Ali sorguda Korkut’u konuşturup telefon sinyallerinden Cevher’in kaldığı evi öğrenirler.

Cevher’in iç kanama geçirmesi ile ilaç almaya gitmek zorunda kalan Esra devriyede olan Murat ve Leyla’nın önüne çıkıverir. Uzun kovalamaca sonunda Esra tam Murat’ı vuracakken arkadan araçla takip eden Leyla Esra’ya çarpar.Hastaneye kaldırılır ancak kurtulamayan Esra ölür.

Cevher Esra’nın yakalandığını düşünerek ten durumu da ciddi  olduğundan doktor’un aracı ile Nezih ve doktorla beraber doktorun eskiden çalıştığı kliniğe giderler.Orada canlı canlı müdahalesini yaptıran Cevher ardından hastaneyi de birbirine katarak oradan çıkar.

Hastaneye gelen Rıza babanın ekibi bununda Cevher’in işi olduğunu hemen anlarlar.

Cevher kaçtı .Yolda giderken kendisine diklenen Nezih’i vurup kendisiymiş gibi çantasını yanına koyarak arabayı uçurumdan bomba koyarak attı ve patlattı.

Bakalım Cevher’in planı ne Rıza baba ve ekibi bu sefer Cevher’i yakalayabilecekler mi?Suat sağlığına kavuşabilecek mi?Hepsini 328. bölümde hep birlikte izleyerek göreceğiz.

BİLGİLER
tarafından 29 Nisan 2014 - 03:47 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.969 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: