Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Arka Sokaklar 334. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 334. Bölüm Özeti

Türkiyenin en çok tutulan polisiye dizilerinden birisi Arka Sokaklar 334. Bölüm fragmanı yayınlandı, Tek başına görev için Murat hapishaneye giriyor…

Arka Sokaklar yine herzamanki gibi bomba gibi bir bölüm ile 14 Haziran 2014 Cumartesi Akşamı TV Yayınında yer alacaktır.

Rıza Baba, Hüsnü, Mesut, Leyla, Murat, Ali, Muazzez, Aylinin olmuş olduğu özel ekib yine bir çetenin peşinde diyebiliriz, Çetenin içeridede bazı kolları olması nedeniyle Komiser Murat tek başına görev için hapishaneye giriyor, Ekipin diğer kalanları dışarıdaki çetenin üyelerini yakalamak için operasyonda ve aynı zamanda içeridede Murat operasyon düzenler ve ortalama 3 veya 4 kişiyle aynı anda dövüşmektedir son anda hapishanede birisi murat’ı boynundan tutar ve Komiser Murat’ın durumu ne olacaktır ?

ARKA SOKAKLAR 334. BÖLÜM FRAGMANI

Haziran Ayında Okulların kapanmasıyla tatil sezonune giren diziler herzaman bir aksiyon içerisinde diyebiliriz, Örneğin Karagül dizisinde Özcan Deniz ortaya çıktı! , Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde Cahit ve Abdülhey zor anlar yaşıyorlar, Cahit Abdülhey’i gerçekten vurdumu? veya Cahit Gerçekten Tapınacakların bulunmuş olduğu yeri gerçekten patlatıyormu, Bunları ancak izledikden sonra gelecek sezonda öğrenebileceğiz.

Peki Arka Sokaklar Dizisi Ne zaman Sezon Finali Yapacak?

Arka Sokaklar Bu hafta Sezon finali bölümü değil normal bir bölüm yayınlamaktadır, Büyük olasılıkla düşüncemize göre Gelecek haftaki bölüm sezon finali bölümü olacak ve oyuncular Eylül ayına kadar bir tatile gireceğini düşünüyoruz.

Arka Sokaklar’da Aksiyon nerede kalacak, Sezon Finali bölümünde neler yaşanacaktır bunları gelecek haftaki bölümü izleyerekten hepimiz öğreneceğiz.

 ARKA SOKAKLAR 333. BÖLÜM ÖZETİ ;

Rıza Babanın başında olmuş olduğu ekip Eski Polis Servet’in oğlunu kurtarmak için operasyon düzenlemektedir.

Dizide Servet Kimdi ?

Servet Rıza babanın eski dostuydu diyebiliriz, Daha önce Rıza baba ile aynı ekipte yer almış ve bir polisti, Kendisi bir çetenin içine sızması için görevlendirilmiş ve daha sonrasında taraf değiştirmiş diğer tarafa geçerek para kazanmaya başlamış ve daha sonra Rıza baba tarafından durum anlaşılmış ve kendisi tarafından tutuklanarak hapishaneye gönderilmiştir.

Servet’in Şuanda Kızı Losemi hastası ve Kanser Tedavasi görmektedir Servet masrafları karşılayabilmek için defeciden borç para almış ve ödeyememiştir ve bu yüzden oğlu defeciler tarafından kaçırılmıştı ayrıca Kendisi yine masraflar karşılamayacağında bir kuyumcu soygunu yapmış ve masrafları o şekilde karşılamaya çalışmıştır.

 

BİLGİLER
tarafından 12 Haziran 2014 - 18:19 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.318 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: