Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Arkadaşım Hoşgeldin Sürpriz Konuğu
Arkadaşım Hoşgeldin Sürpriz Konuğu

sertaperener

Kanal d sevilen komedi programı Arkadaşım Hoşgeldin sürpriz ve ilk kez konuk olan bir isim ağırladı.Sertap Erener Arkadaşım Hoşgeldin konuk oldu.

Kahkaha dolu bir bölüm ile ekrana Arkadaşım Hoşgeldin de geniş bir hayran kitlesi olan, güzel şarkıcı Sertap Erener doğum ebesi rolün de izleyenleri Tolga Çevik ve Ezgi Mola ile izleyenlere kahkaha dolu bir bölüm yaşattı.

Arkadaşım Tolga Çevik her zaman ki gibi ummadık işlere kalkışacak. Elektrikçi olmaya soyunan elektriği olamayan köylere elektrik getirmeye üstlenmiştir.Oldukça hayırsever bir işe kalkışan Arkadaşımın yine başına olmadık olaylar gelmeye devam edecek.Ezgi Mola ile bu hayır sever görevi yapmak üzere köylere doğru yola çıkan Arkadaşım Tolga Çevik ve Ezgi Mola yolda giderken sancı ile doğum yapmak üzere olan bir bayanla karşılaşırlar.Ardından ne yapacaklarını bilemezler ve doğurmak üzere olan kadını Ezgi Mola’nın ablası rolün de ebe olan Sertap Erener’e  götürme kararı alırlar.Götürdükten sonra Arkadaşım işte asıl işi olan elektrik orada devreye girer.Arasa elektiriklenme  oluverir.

Arkadaşım Hoşgeldin 2. bölümün de ise yaşananlar da 1. bölümü aratmayacak kadar komiktir.Tolga Çevik ve Ezgi Mola bu sefer göklerde uçak ile seyahat etmektedirler.Yolculukları sırasın da yine başlarına olmadık olaylar gelecektir.Yolculukları sırasın da uçak olmadık bir şekilde arıza yapar ve düşer ve koskoca uçaktan Arkadaşım,Ezgi ve bir yolcu daha kurtulur.İşte asıl macera burada başlar muhteşem üçlünün düştükten sonra verdikleri mücadele gerçekten izlemeye değer bir kahkaha tufanına sebep olacak bir bölüm.

Arkadaşım Hoşgeldin Perşembe 22:00 da Kanal D’de yeni bölümü ile kaçırmayın…

BİLGİLER
tarafından 20 Mayıs 2014 - 12:46 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 936 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: