Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Aydın Okey Sitesi

okeyegir
Aydın Okey Sitesi sayfasına giren 1.590. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Ege bölgesinin turizm cenneti olan güzeller güzeli ili Aydın. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği, en büyük geçim kaynağı turizm olan bir ilimizdir. Aydın ili her ne kadar adını en çok turizmle duyurmuş olsa da Zeytin üretimi ile de Türkiye’nin sayılı şehirleri arasında yer almaktadır. Aydın ekonomik yönden çok gelişmiş illerimizden bir tanesidir.

  Yaz sıcakların da Aydın’ın kalabalığından sıkılıp, bunaldığınızı hissederseniz ve sakin bir ortamda yine kendi hemşerilerinizle buluşmak isteğindeyseniz Aydın Okey Salonları sizin için ideal bir buluşma noktası olacaktır.

  En az Aydın insanı kadar sıcak bir ortam sizi beklemekte. Aydın’lıların sanal dünya üzerinde ki yeni buluşma noktaları ve kendi evleri olan Aydın Okey Oyna salonlarımız 24 saat boyunca online okey oynayabileceğiniz bir yerdir. Yani gecenin bir yarısı uykunuz kaçtı, ne yapacağım diye düşünmenize gerek yok.

  Tek yapmanız gereken Aydın okey salonlarına gelmek hem okey oynamak hem de ortamın size sunmuş olduğu keyifli sohbete katılmak.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense