Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Bartın Okey Salonu

okeyegir
Bartın Okey Salonu sayfasına giren 1.526. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  KARADENİZ TATİL YÖRESİ BARTIN’DA OKEY OYNA

  Ülkemizin Batı Karadeniz bölümünde yer alan ve mükemmel bir doğaya sahip olan Bartın ili, sonradan il olma hakkını kazanan çok büyük bir şehir olarak sayılamayacak bir kentimizdir. Bu güzel ve küçük şehrimiz, Karadeniz’in sıcak insanlarından oluşan bir yerdir. Bu güzel ve sıcak yürekli insanlara sitemiz bünyesinde açmış olduğumuz Bartın online okey oyna salonları ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

  Bartın okey oyna salonu ile Bartın ilinin küçük coğrafyasında ki insanları bir araya toplayıp, hep birlikte eğlenmelerine imkan sağlamayı hedeflemiş bulunmaktayız. Bartın da yapacak bir şey bulamıyorsanız, ev de canınız sıkılıyorsa her daim kendi eviniz gibi kapısını aralayabileceğiniz, sanal bir ortamınız bulunmaktadır.

  Tüm Bartınlıların birlikte okey oynayıp, sohbet edebilecekleri tek adres olan Bartın okey salonu, yöre insanı için farklı bir eğlence anlayışını da sunmaktadır. Artık Bartın’dan çok uzakta olan yakınlarınızla sanal dünya üzerinden karşılaşıp, hem sohbet etmek hem de oyun oynayarak eğlenmek çok kolay. Tek yapmanız gereken Bartın okey salonuna gelmek.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense