Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Batman Okey Oyna

okeyegir
Batman Okey Oyna sayfasına giren 1.227. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Batman Türkiye’nin doğusunda bulunan bir şehir olup sıcak bir yerdir fakat gezmek için gidecek olursanız da çok güzel bir şehirdir. Giderken yanınızda mutlaka bir okey takımı olsun ki Batman’da da oynayabilesiniz.

  Okey Batman’da farklı bir şekilde mi oynanıyor diye soracak olursanız, hayır, gayet nerede okey oynanıyorsa, aynı şekilde oynanmaktadır.

  Bu yüzden acaba Batman’da farklı bir okey mi öğreneceğim diye sakın düşünmeyin. Batman’da hem gezebilirsiniz hemde arkadaşlarınız ile akşamları okey oynayarak vakit geçirebilirsiniz.

  Gayet güzel bir hafta sonu da olabilir. Okey oynamak için dört kişi olsun ve okey takımı mutlaka bulunsun. Bunun yanında çerez ve içecekleriniz de olabilir, hatta daha güzel olabilir. Eğer isterseniz hafif müzik bile olabilir, neden olmasın.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense