Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Bayburt Okey Odası

okeyegir
Bayburt Okey Odası sayfasına giren 1.399. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  EN GÜZEL ARKADAŞLIKLAR BAYBURT OKEY SALONUNDA

  Karadeniz bölgemizin doğu kesiminde ve içlerinde yer alan, sahilden uzak bir şehrimiz olan Bayburt, Türkiye geneline bakıldığında küçük diye nitelendirilebilecek bir ildir. Küçük ama sıcakkanlı insanları ile bir o kadar sevimli olan bu ilimizin insanlarının bir arada güzel zamanlar geçirmesi için sitemiz bünyesinde açmış olduğumu Bayburt Okey Sitesine tüm Bayburt insanı davetlidir.

  Bayburt’un güzel insanları için sitemiz bünyesinde açmış olduğumuz Bayburt okey oyna salonu ile hemşerilerimizin hem okey oynamaları için çok güzel bir ortam sunuyoruz. Hem de yöre insanının bir araya gelerek sohbet edebilmesine olanak sağlıyoruz. Bayburt’tan çok uzakta gurbette olabilirsiniz. Memleket hasreti çekiyor olabilirsiniz. Tüm bu özlemlerinize son vermek ve bir nebzede olsa Bayburt’u size yeniden yaşatmak için Bayburt Canlı Okey salonlarına gelebilirsiniz.

  Sitemiz bünyesinde 24 saat boyunca sürekli online yöneticilerimiz bulunmaktadır. Her hangi bir sorunda direk olarak yöneticilerimize başvurarak tüm sorunlarınızın çözülmesine imkan sağlayabilirsiniz. Sitemiz siz Bayburtluların sanal dünya üzerinde ki tek buluşma noktasıdır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense