Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Beren Saat Hayatı
Beren Saat Hayatı

Beren Saat 26 Şubat 1984 doğumlu ve Başkent Ankarada’da dünyaya gelmiş türk oyuncudur, Kendisi 30 yaşında ve 1.64 boyuyla güzel bir fiziğe sahiptir.

Kendisi şuanda Ünlü Popçu Kenan Doğulu ile birliktedir, Cem saat adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır ve Anne adı Ayla Saat baba adı ise Hüseyin Avni Saat’dir.

Beren Saat Spor Akademisinden mezun olup TED Ankara Kolejinde okumaktayken müzikallerde yer almış ve oldukça başarılı bir öğrenci olan Beren Saat Başkent Üniversitesinde işletme bölümü okumuştur. Bölümünü sevmeyen Beren o zamanlardaki genç sevgilisi Efe Güray’a durumu anlatmış ve onun desteğiyle birlikte Türkiyenin Yıldızları yarışmasına katılmış ve Yarışmada ikinci olmuştur.

Beren Saat Hangi Dizi ve Filmlerde yer almıştır ?

2004 Yılında Ece Uslu ile birlikte Aşkımızda ölüm var yapımında yer almıştır.

2005 yılında ise Tomris Giritlioğlu’nin hazırlamış olduğu Aşka Sürgün dizisinde Mahsun Kırmızıgül gibi bir çok usta oyuncu  ile rol paylaşmıştır.

2006 Yılında Hatırla Sevgili dizisinde Cansel Elçin, Okan Yalabık ile birlikte oynamış ve kendini zamanla göstermeye başlayaraktan hayran kitlesini artırmaya başlamıştır.

2008 Yılında ise Halid Ziyauşaklıgil’in eserinden canlandırılan Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter karakteriyle  Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya ve Selçuk Yöntem gibi oldukça başarılı profosyonel oyuncularla birlikte rol paylamış ve dizi içersinde Kıvanç Tatlıtuğ(Behlül) karakterinde bulunan kişiyle yasak bir aşk ilişkisi söz konusu olmuştur.

Açık ve net söylecek olur isek Beren Saat’e şuanki popülerliğini kazandıran dizi Aşk-ı Memnu Karakter ise Bihter karakteri olmuştur, Dizi sonrasında fazlasıyla popüler hale gelmiş ve birden fazla reklam ve dizi film projeleri teklifi almıştır ve kendisi dizideki göstermiş olduğu performansla Altın Kelebek ödülünü 2 kez ard arda almış olan tek bayan oyuncudur.

2010 yılında Dünyanın en çok izlenilen ve gişe rekorları kıran Oyuncak Hikayesi 3 filminde Barbie karakterinde ses canlandırması yapmıştır.

Eylül 2010 yılında Fatma gülün suçu Ne? Dizisinde yer almıştır ve bir çok oyunu çıkmıştı o zaman diyebiliriz 🙂

Beren Saat Şuana Kadar Kimlerle Birlikte olmuştur ? 

Beren Saat’in şuanki popüler olmasında bir kişinin daha payı var diyebiliriz, Kendisi Üniversite zamanında Efe Güray ile ilişkisi olmuş ve kendisinin elinden tutarak Türkiyenin Yıldızları yarışmasında yer almasını sağlamıştı ve kısa bir süre sonra Efe Güray bir trafik kazası sonuçu hayatını kaybetmişti.

Efe Güray’dan sonra Bülent İnal ile bir ilişkisi olmuştur.

Bülent İnal isminden sonra kendisi bir dönem Levent Semerci ile birliktelik sürmüştü.

ve Şuanda Kenan Doğulu ile birlikte mutlu bir yaşamları ve ilişkileri var diyebiliriz.

Eğer bir değişiklik olmaz ise 23 Şubat 2014 tarihinde nişanlanan çift Haziran ayında Galata Kulesinde evlenecekler.

BEREN SAAT RESİMLERİ ; 

BİLGİLER
tarafından 19 Haziran 2014 - 02:22 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 4.117 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: