Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Bilecik’de Online Okey

okeyegir
Bilecik’de Online Okey sayfasına giren 1.277. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  BİLECİK’DE OKEY OYNA

  Bilecik ilimiz Marmara Bölgemizin iç kesimlerinde olan gelişmekte olan iller statüsünde ki bir şehrimizdir. Şehir Osmanlı’dan günümüze kadar gelen köklü bir tarihe sahiptir. Osmanlı devletinin ilk kurulduğu yer olan Bilecik tarihten de çok önemli izler taşımaktadır. Bilecik ilimiz henüz tam olarak çok gelişmiş bir il statüsü taşımadığı için yöre insanının vakit geçirip, eğlenebileceği alanları oldukça kısıtlıdır.

  Yöre insanının eğlence açığını kapatmak ve tüm Bilecik insanını bir araya toplamak amacıyla açmış olduğumuz Bilecik okey sitesi artık bölge insanının hizmetindedir. Bilecik insanı artık sanal dünyanın içinde kendine ait, tam bir aile ortamına sahip bir mekanın tek sahibidir. Bilecik online okey salonu ile kesintisiz olarak 24 saat boyunca canlı okey oynama şansına sahipsiniz. Sadece Bileciklilere ait olan salonlarımızda hemşerilerinizle aynı ortamın içinde hem okey oynayabilirsiniz hem de aynı anda sohbet edebilirsiniz. Bu kendi yörenizin insanını tanıyıp, kaynaşmanız için sizlere sunulmuş en büyük fırsattır. Bilecik okey salonları, Bilecik insanına kendi ortamında okey oynamanın lezzetini sunmaktadır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense