Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Bilgisayar İle Okey Oyna!

okeyegir
Bilgisayar İle Okey Oyna! sayfasına giren 7.520. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Teknoloji gün geçtikçe ileri seviyelere taşınmaktadır. İnsanlar internet üzerinden okey oynamanın tadına doyamıyor. normal hayatta, taş toplamak ve dizmek zaman alıcı ve yorucudur. Oysaki internet üzerinden oynayacağınız online okey oyunu ile zahmetsiz seri bir şekilde eğlenebileceksiniz. Eski günlerde adet haline gelmiş olan kahvehanelerde okey oynamak! Ancak teknolojinin gelişmesiyle artık taş toplamak ve dizmek gibi uğraşıtırıcı olaylardan uzak olabilmekteyiz. Okey oynamak için eş aramanıza gerek yoktur! İnternet üzerinden bilgisayarınız ile oynayacağınız okey için istediğiniz kadar eş bulabilirsiniz. İnsanlar internetten okey oynamayı artık hobi olarak kullanmaktadır. sizlerde sitemiz üzerinden okey oynayarak puan toplayabilirsiniz. internette oynanan okeyle gerçek hayatta oynanan okeyin arasında hiç fark yoktur.

  Tek fark olarak görebileceğiniz bir olay ise, birinde kolaylıkla yeni oyuna başlayabiliyorsunuz, birinde ise zaman harcıyarak ve bedensel olarak hareket ederek taş diziyorsunuz. Sizlere son derece etkili oyun ve sohbet imkanı sunmaktayız. Alt yapımızda bulundurduğumuz özel yazılımlar sayesinde artık okey oynamak daha hızlı! En büyük sorunlardan birisi ise hile yaptın! İnternette oynanan okeyde kesinlikle hile mevcut değildir. Bu oyundan zevk almak istiyorsanız sitemizi tercih ederek kendinize imkan sağlayabilirsiniz. Sitemiz sohbet ederek okey oynama imkanı sunmaktadır. sizler artık zaman kaybetmeden okeyde beklemeden oynayabileceksiniz. Tek tuşla taşlar dizilecek ve yeni oyun başlayacaktır. Bu sayede sizler internetten okey oynamanın keyfini anlayacaksınız.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense