Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Bingöl Okey Oyunu

okeyegir
Bingöl Okey Oyunu sayfasına giren 1.269. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Doğu Anadolu bölgemizin kuytu köşelerinde yer alan Bingöl ilimiz, ismini de Bingöl dağından almaktadır. Bingöl ilimiz henüz gelişmekte olan bir il olup çok fazla sosyal aktiviteyi içinde barındırmayan bir ildir. Bizde Bingöl halkının bu açığını kapatıp, güzelce vakit geçirebilecekleri bir aktivite düşündük. Bingöl insanının bir arada eğlenebilmesi için onlara sanal dünya üzerinden kendi mekanlarını açtık.

  Bingöl online okey salonları ile istediğiniz zaman online olarak okey oynamanın keyfine varabileceğiniz gibi Bingöllü hemşerilerinizle de buluşmaya, tanışmaya imkan bulacaksınız. Bingöl insanı artık boş zamanlarında nasıl zaman geçireceğim kaygısından çok uzak kendi ortamlarında zaman geçirmenin keyfini yaşamakta.

  Bingöl okey oyunu oyna salonumuz henüz çok yeni olmasına karşılık, hatırı sayılır bir kalabalık kitleye ulaşmış durumdadır. Bingöl insanının tüm sıcaklığını bulabileceğiniz okey salonumuz da 24 saat boyunca kesintisiz okeyin yanında sabahlara kadar süren hoş, samimi bir sohbetle de zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz. Bingöl okey Salonları, Bingöl insanının sanal dünya üzerinden yeni buluşma noktasıdır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense