Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Bitlis Okey Oyunu

okeyegir
Bitlis Okey Oyunu sayfasına giren 1.115. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Bitlis

  Bitlis ilimiz tarihi dokuyu fazlasıyla korumuş ve geçmişten bugüne taşımayı başarmış bir Doğu Anadolu bölgesi şehridir. Türkülere bile konu olan ‘’ Bitlis’te beş minare’’ bu güzel ilimiz ve insanları Türk örf ve adetlerini en güzel şekilde yaşayan ve Türk konuk severliğini misafirlerine yaşatan sıcak kanlı insanlardır. Bu güzel yöremizin, güzel insanlarının doyumsuz sohbetlerini yapabilecekleri ve aynı zamanda eğlenerek, zaman geçirebilecekleri bir ortamları olması adına sanal dünya da onlara özel bir salon açtık.

  Bitlis okey oyunu salonu, Bitlislilere özel olarak açılan ve Bitlis insanının hem okey oynamasını hem de okey oynarken dost ve hemşerileri ile sohbet edebilmesini hedefleyerek açılmıştır bir salondur. Uzun zamandır göremediğiniz ya da muhabbet edemediğiniz Bitlisli hemşerilerinizle buluşup, bir arada zaman geçirebileceğiniz bir salon.

  Bitlis Canlı Okey salonları ile 24 saat boyunca online olarak okey oynayabilirsiniz ve sabahlara kadar süren doyumsuz sohbetler yapabilirsiniz. Bitlis okey salonları, Bitlis insanının salon dünya üzerinde ki hem buluşma noktası hem de yeni evleri.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense