Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Bolu Okey Salonu

okeyegir
Bolu Okey Salonu sayfasına giren 1.215. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  BOLU’DA OKEY OYNA

  Yemekleri ve aşçıları ile ünlü olan Bolu şehri, Batı Karadeniz bölgesinin en batı bölümünde yer almaktadır. İstanbul – Ankara otobanı üzerinde yer almasından dolayı çok fazla turistik tesise sahiptir. Yaz aylarında Abant ve Yedi Göller mevkii turist akınına uğramaktadır. Tam bir doğa harikası olan şehrin insanları da en az şehirleri kadar güzel ve güler yüzlü insanlardır.

  Bu güzel insanların artık sanal dünya üzerinde kendilerine ait bir evleri bulunmaktadır. Evet yanlış duymadınız, Bolu insanına özel olarak hazırlanmış olan hem oyun oynaya bilecekleri hem de sohbet edebilecekleri bir mekana sahipler. Bolu online okey sayesinde istedikleri zaman okey oynamanın hazzına varıp birde aynı ortamda kendi yörelerinin insanları ile tanışıp, kaynaşma şansına sahip olacaklar. Bolu Canlı Okey sitemizle günün 24 saatinde kesintisiz olarak okey oynanmaktadır. Gecenin yarısında ya da sabahın köründe canınız ne zaman isterse siteye gelip hemşerilerinizle birlikte zaman geçirme şansına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken Bolu okey salonun da online olmak.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense