Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Bursa Okey Girişi

okeyegir
Bursa Okey Girişi sayfasına giren 1.762. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  NETTE OKEY VE ODALAR

  İnternet kullanıcıların en sık yaptığı işlerden biridir oyun oynamak. Okey oyunu da en çok oynanan oyun arasındadır. İnsanlar okey oyunu sayesinde gerek eğlenceli zaman geçirmek, gerek ise de yeni insanlarla tanışma fırsatı bulmaktadır.

  İnternette okey oyunu için belli başlı siteler vardır o sitelere ücretsiz şekilde üye olarak oyunu oynayabilirsiniz ya da facebook sayfanızdan okey uygulamasını beğenerek oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu ilk oynamaya başladığınız zaman hesabınıza bir miktar puan yüklenir ve siz o puana göre mevcut odalara girebilirsiniz. Örneğin Bursa odasında oyun oynamak istiyorsunuz. Bursa odası 4000 puan ile oyuncu kabul etmektedir. Bu puana sahip iseniz bu odaya girip oradaki insanlarla oyun oynama fırsatına, aynı zamanda da onlar ile tanışma fırsatına kavuşuyorsunuz. İnternette okey oyunu ile normal okey oyunu arasında bir fark yoktur. Kullanıcıları yine bizler olduğumuz için ortam, sohbet aynıdır. Yani taş atmayı geciktirdiğiniz an tepki ile karşılaşabilirsiniz. İnternette okey oynamak son derece zevklidir ve Bursa odasında oyunu oynamak bunu ikiye katlamaktadır.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense