Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Çılgın Kayakcı Oyunu Oyna

Çılgın Kayakcı Oyunu Oyna oyununu şuana kadar 1.362. kişi oynamıştır.

OYUN HAKKINDA BİLGİLER

EN ÇILGIN KAYAKÇI OYUNU HEMEN OYNA.

                İstunt 2, oyna butonuna bastığınız andan itibaren sizi alıp bambaşka bir diyara götüren çok eğlenceli bir flash oyundur. Kendine has agresif müziği ile oyunu on kat zevkli kılması başarılı bir diğer noktalarından biridir. Karlı bir parkurda sarı kazaklı çılgın bir delikanlının maceralarını konu alan oyun yön tuşları ile sağladığı kontrolleri sayesinde ona yön vermenize olanak sunar. bu yön tuşlarını kullanarak sarılı delikanlıya taklalar attırabilir ve bol puanlar kazanabilirsiniz. Öne doğru takla atmanız “frontflip” geri doğru takla atmanız “backflip” olarak adlandırılır ve her iki takla türünün de ayrı puanları vardır.

                Oyunu oynarken karşınıza değişik parkurlar ve size parkurları zorlaştıran engeller vardır. İlk bölüm sadece öğrenme bölümüdür ve bu bölümde hiçbir engel yoktur. Sadece yön tuşlarına adapte olmanızı sağlayacak yönergeler bulunur ve bunlar sayesinde oynamaktan aldığınız zevk kat kat artar. Baş aşağı bile gidebileceğiniz parkurlar söz konusu iken zıplamanızı ve uçmanızı gereken parkur bölümleri de mevcuttur. Her bir “checkpoint”i belirtmek için bazı noktalarda kırmızı yarış bayrakları mevcuttur. Bu bayraklar öldüğünüzde başlayacağınız kayıt noktalarını oluşturur. Ayrıca oyunu oynarken toplamanız gereken yıldızlar vardır ve topladığınız bu yıldızlar ile parkurdan aldığınız puan belli olur. Eğer bir parkurdan tam puan almak isterseniz o parkurdaki tüm sarı yıldızları eksiksiz toplamanız gerekmektedir.

                Oyun size dikkatini çekmek ve bilgi vermek için dikkat tabelaları sunar. Bunlarda sizi bekleyen tehlikeler gösterilmiştir. Eğer bu tabelalara dikkat ederseniz her bir parkuru eksiksiz ve hızlı bir şekilde geçmeniz oldukça kolay olacaktır. Oyun sırasında bazı soru işaretlerine rastlayabilirsiniz. Bu soru işaretlerini aldığınızda oyun oynatmayı durdurur ve size oyun hakkında bilmeniz gereken bilgileri verir. İstunt 2 son derece zevkli bir aksiyon oyunu olarak sizleri büyüleyecek.

Rastgele Oyunlar

tümünü göster