Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Çoçuklar Duymasın Dizisi
Çoçuklar Duymasın Dizisi

Çoçuklar Duymasın Dizisi, Çoçuklar Duymasın dizisi oyuncuları, Çoçuklar duymasın dizisi hakkında bilgi tüm detaylar.

Türkiye’nin en çok sevilen dizilerinden birisi olan Çoçuklar Duymasın 138. Bölüm 20 Mayıs 2014 Tarihinde yayınlandı, Ortalama 1haftadır çoçuklar duymasın dizisinin yeni bölümleri çıkmamıştı ve severek izleyen seyircileri endişeye düştüler, Çoçuklar duymasın dizisi bitecek mi ? Gibisinden yalnız bu hafta salı günü yayınlayanan yeni bölümle bu endişe gitmiş oldu.

Çoçuklar Duymasın Dizisi Oyuncu Kadrosu 

Pınar Altuğ(Meltem)

Tamer Karadağlı(Haluk)

Furkan Kızılay(Havuç)

Zeyno Gönenç (Gönül)

Volkan Severcan (Zero Tuna)

Emel Müftüoğlu (İdil)

Ayşecan Tatari(Duygu)

Cem Emüler (Tansel)

Melek Şahin (Emine)

Apaslan Özmol (Çayçı Hüseyin)

Şükrü Koruyucu(Şükrü Hüseyinin Yancısı)

Emin GümüşKaya (Seyyar Tayyar)

gibi birbirinden yetenekli ve profosyonel oyuncuların bulunmuş olduğu çoçuklar duymasın dizisi yeni bölümlerinde oynamaktadır.

Çoçuklar Duymasın 2003 Zamanı

2003 Sezonun’deki bölümlerde Zero Tuna yerine Selami rolünde (Özgür Ozan) yer almaktaydı ve İdil, Seyyar Tayyar, Tansel yer almamaktaydı yerlerine farklı oyuncular vardı, ve Çoğunluk bölümler Haluk ve meltemin ofisi ve evlerinde geçiyorlardı, Selami ve Gönül her zaman Haluklara misafirliğe geliyordu yalnız onlar bir kez gitmediler işin kötü tarafı 🙂

Çoçuklar Duymasın Yeni 2013

Bir süre ara veren dizi tekrar 2013 yılında tekrar yeni bölümler yayınlamaya başlamış olup ve ilgi odağını dahada artırmıştır, Dizi bölümleri önceden yukarıda belirtmiş oldğumuz gibi ofis ve ev arasında çekiliyordu, Yalnız 2013 sezonunda Ev, Ofis ve Cafe ve dahada çok yerde bölüm çekimleri yapılmıştı, Çoğunluk konusu Denizliler ile birlikte geçmekteydi, Duygunun evliliği ve çoçuğunun olması vb gibi diyebiliriz ve fazla tutulmadığı için sanırım tekrar yayından kaldırılmıştı.

Çoçuklar Duymasın Dizisi 2014

ve 2014 sezonun’da Tekrar yayına yukarıda belirtmiş olduğumuz kadro ile başlamıştır ve oldukça eğlenceli diyebiliriz, Haluk ile tansel arasındaki çatışmalar ve bölümdeki espriler oldukça diziyi sevilen hale getiriyor diyebiliriz, Bu konuda oyuncularının rolü çok büyük diyebiliriz, Kendileri çok iyi oynamaktalar ve sanki bir gerçek bir yaşam gibi bize anlatabilmektedirler.

Tansel ve Haluk’un çatışmasından sonra Her zaman bilindiği gibi Çayçı Hüseyin ve Şükrü her zamanki gibi işsiz başı boş dolaşmaktalar, Normalde Haluk onlari pide salonuna aldı paketçi olaraktan yalnız Pide yerinden daha çok kendileri kahvede takıyorlar. ve aynı Tansel ile Haluk’ın zıt kutup olduğu gibi, Hüseyin ile Seyyar tayyar’da öyle diyebiliriz.

Duygu herzaman çoçuğuyla ilgilenen bir anne diyebiliriz, İdil ise kendisi Bir psikolog uzmanı rolündedir ve kendisi hastalarını evde ağırlayan birisi. Havuç ile yanındaki arkadaşı ise her zaman Tansel’in kızları ile birlikte zaman geçirmekteler ve hala bir arkadaşlık teklifi yapabilmiş değiller.

Oldukça zevkli ve eğlenceli bir dizi diyebiliriz, her kezin izlemesini öneririz.

 

BİLGİLER
tarafından 21 Mayıs 2014 - 22:09 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.341 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: