Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Çorum’da Online Okey!

okeyegir
Çorum’da Online Okey! sayfasına giren 2.869. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Çorum

  Sokaklarından mis gibi taze kavrulmuş leblebi kokusu gelen ilimiz hangisidir? Diye bir soru yöneltmiş olsam, eminim herkes Çorum cevabını verecektir. Çünkü Çorumla bütünleşen leblebi denilince akla direk Çorum ili gelmektedir. Bu güzel İç Anadolu kentinin çok sıcakkanlı, misafirperver bir insan yapısı bulunmaktadır. Yöre insanı için tasarlamış olduğumuz bir projeyi hayata geçirmiş bulunmaktayız.

  Çorum okey oyna salonları, Çorum insanı için hem buluşma noktası hem de okey oyunu oynayarak eğlenmek için iyi bir fırsat olarak tasarlanmıştır. Okey oynamayı seviyorsunuz ve dışarı çıkıp okey oynamaya zaman bulamıyorsanız, yapmanız gereken tek şey Çorum online okey salonlarına gelerek salonlarımız da istediğiniz gibi okey oyununu oynamak.

  24 saat kesintisiz olarak okey oynamak için hazır bekleyen Çankırılı hemşerilerinizle, hem sohbet edip hem de okey oynayabilirsiniz. Bu sayede hiç tanımadığınız hemşerilerinizle tanışma fırsatını da elinize geçirebilirsiniz. Çorum okey salonları, Çorum insanının sanal dünya üzerinde ki yeni evi ve yeni buluşma noktası olarak, tüm Çorumlu hemşerilerini beklemektedir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense