Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Denizli Okey

okeyegir
Denizli Okey sayfasına giren 1.952. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  EGE OYUNLARI

  Denizli Ege bölgemizin şirin bir şehridir. Ege bölgesinin genel özellikleri gibi insanları da sıcakkanlı ve samimidir. Yardımlaşmadan kaçınmayan birbirlerini koruyup kollayan bir yapıları vardır. Birbirlerini yakından tanımak için hiçbir şekilde yalan söylemezler. İnsanlar arasında kıskançlık yoktur ve birbirlerinin açığını örtmeye çalışırlar. Bu sıcak hava okey oyunlarındaki denizli odalarına da yansımıştır. Denizli okey oynama odalarında insanlar birbirleriyle güzel bir şekilde oyunlarını sürdürebilmektedir.

  İnternet arama motoruna denizli okey oyna yazarak denizli odalarına bağlanabilirsiniz. Bu odalarda değişik arkadaşlar edinebilirsiniz. Günümüzde okey odalarında tanışan kişiler evliliğe kadar bile gidebiliyorlar. Okey oyunlarında bulunan sohbet sekmesi bu olaylara vesile olmaktadır. Şirin denizli insanlarıyla kuracağınız sohbetler güzel bir dostluğun habercisi olabilir.

  Denizli okey oynamak amacıyla internet üzerinde odalar oluşturulmuştur. Bu odalarda bulunan masalara oturarak rahat bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Seviyesiz konuşmalarla rahatsızlık çekmeyeceğiniz odalardan bir tanesidir. Denizli insanının sıcaklık anlayışı oyunlarına da yansımakta ve eğlenceli oyunlar oynanabilmektedir. Bildiklerinden şaşmama ve inatçı özellikleri onlara oyun kazandırmakta önemli faktörlerdendir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense