Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Diğer Yarim Dizisi
Diğer Yarim Dizisi

ATV’nin Yeni Dizisi diğer yarim dizisi yayınlanmaya başladı.

Her yeni sezonda televizyon kanalları yeni dizilerle sezonu açmaktadır. Özellikle yaz başlangıcında kışlık diziler biter ya da tatile girer onların yerini daha kısa soluklu yazlık diziler alır. Bu dizilerin tutulanları kış sezonunda da gösterime devam eder. Çok fazla reyting alamayanları ise yaz sonunda gösterimden kaldırılır.

Bu dizilerden bir tanesi olan Diğer Yarım dizisi de ATV ekranlarında gösterime girmiş bulunmaktadır. Aldığı reyting ve seyircinin beğenisine bakıldığı zaman anlaşılan o ki önümüzde ki kışta devam edebilecek dizilerden bir tanesidir. Diğer Yarım çok sıcak ve samimi bir aile dizisi olarak yaz ekranlarında izleyicinin karşısına çıkmıştır.

Çok güçlü bir oyuncu kadrosu ile seyircinin karşısına geçen Diğer Yarım dizisinde başrolleri; İpek Tuzcuoğlu, Nevra Serezli, Orhan Kılıç, Gonca Sarıyıldız, Sait Güney, Gülen Karaman, Ruhi Sarı, Murat Garipağaoğlu, Yamaç Telli, Eda Çatalcam, Alican Albayrak, Canan Maktal ve Somer Kavran gibi oyuncular rol almaktadır.

Meryem ve Ecevit’in büyük aşkı ile dizi başlar. (Meryem- İpektuzcuoğlu, Ecevit- Orhan Kılıç )Aile yapılan birbirinden çok farklı olan bu iki genç birbirlerini severler ve hiçbir engeli kabul etmeden evlenme kararı alırlar. Ecevit aristokrat, sosyete bir aileden gelmektedir. Meryem ise daha alt kademeden olan Ecevit’in ailesine göre köylü gibi nitelendirilecek bir aileden gelmektedir. Meryem tipik bir Anadolu kadını, Ecevit ise İstanbul beyefendisidir. Ailelerinin tüm karşı koymalarına rağmen söz geçiremedikleri Meryem ve Ecevit evlenirler. Evlendikten hemen sonrada bir ikizleri olur. Dünyaya iki kızları birden gelmiştir. Bu zamandan sonra anlaşmazlıklar çıkmaya başlar. Aralarında ki anlaşmazlıklar ve tartışmalar Ecevit’le, Meryem’i boşanmaya kadar sürükler. Aralarında bir anlaşma yaparlar ve kızlardan bir tanesinin anne ile diğerinin ise baba ile büyümesine karar verirler. Anlaşmaya göre birbirinden hiçbir zaman bu iki kardeşin haberi olmayacaktır. Her ikisi de farklı kültürlerde birbirlerinden habersiz olarak yetişecektir. Öylede olur. Anne ile yetişen kız tesettürlü muhafazakar bir kız olurken, baba ile yetişen kız modern ve açık olarak büyümüştür. Fakat hayat bir gün bu iki genç kızın kaderlerini birleştirir ve karşılaşırlar. Dizide bu karşılaşmadan sonra yaşananları anlatmaktadır.

BİLGİLER
tarafından 17 Ağustos 2014 - 22:10 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 2.670 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: