Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Diyarbakır Okey Salonu

okeyegir
Diyarbakır Okey Salonu sayfasına giren 1.790. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  DİYARBAKIRDA OYUNLAR

  En mutlu anlarında bir anda mutsuzluğa gömülebilen nadir şehirlerimizden bir tanesidir Diyarbakır. Bulunduğu konum ve yaşadığı sıkıntılar nedeniyle hep bir hüzün hakimdir şehirde. Fakat yöre insanının sıcaklığı ve içtenliği sanki bu sorunlar hiç görülmemişçesine samimi gelir. Sofralarına hep buyur ederler. Misafir için bütün hazırlıklar gocunulmadan yapılır. Diyarbakır okey oynama konusunda da bir hayli bilgilidir. Özellikle kahvede vakit geçirme kültürü fazla olduğu için yaşlı ve erkek kesim bu konuda daha etkindir.

  İnternet üzerinden oynanan oyunlar konusunda pek bilgileri yoktur. Yine de intrnetin girdiği evler her geçen gün artmaktadır. Çocuklarını yanlış yollardan gitmesinler diye evlerinde tutmak isteyen ebeveynler interneti de evlerine bağlatmaktadırlar. Diyarbakır okey oynama masalarında etkinlik gösteren kişiler de genelde bu gençlerdir. İnternet konusunda daha çok bilgiye sahip oldukları için daha aktif olabilmektedirler.

  Diyarbakı okey oynama konusunda oldukça iddialı olmaya devam etmektedir. Korkusuzca devam ettirdikleri oyunlar onlara bolca puan kazandırmaktadır. Diyarbakır insanı bu oyunlarda da kendini göstermekte ve güzel arkadaşlıklarıyla okey oyunlarını renklendirmektedir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense