Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Düzce Okey Salonu

okeyegir
Düzce Okey Salonu sayfasına giren 1.993. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  EN GÜZEL ZAMANINI DÜZCE OKEY SALONUNDA GEÇİRMEYE NE DERSİN ?
  Düzce ilimiz, Karadeniz bölgemizin en batı ucun da, Marmara bölgesi ile sınır olan bir kıyı şehrimizdir. Bu güzel şehrimizin insanları hem Marmara bölgesinin hem de Karadeniz bölgemizin özelliklerini taşımaktadırlar. Son derece sıcak ve modern olan yöre insanları için sitemiz bünyesinde açmış olduğumuz Düzce Okey Salonu ile hizmet vermekteyiz.

  Düzce insanının sıkılmadan, yine kendi yöresinin insanları ile bir arada olarak eğlenmesi ve zaman geçirmesi için açılmış olan okey salonlarımız, siz Düzceli hemşerilerimizi beklemektedir. Sizde Düzce’ye gönül veren ve şehrini seven Düzcelilerdenseniz şehrinize özel olan kanalını destekleyin. Burada hep bir arada olup Düzce insanı ile birlikte zaman geçirme olanağına sahip olacaksınız.

  Düzce canlı okey salonu, diğer oyun sitelerinden farklı olarak sadece Düzcelilere ait bir salondur. Bu salonda dilediğiniz kadar okey oynayabilirsiniz. Ya da sabahlara kadar süren güzel dost muhabbetlerine katılıp, bir yandan okey oynamamın, diğer yandan da okey oynarken hemşerilerinizle sohbet etmenin keyfini sürebilirsiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense