Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Ece Erken 2. Evliliğini Yaptı!
Ece Erken 2. Evliliğini Yaptı!

Ünlü Sunucu Ece erken kendisinden 15 yaş küçük olan galerici Serkan Uçarla sessiz sedasız nikah masasına oturdular..

Ece Erken nikah masasına oturmakla magazin dünyasında yeni bir sürpriz daha yapmış oldu 4 aydır birlikte olmuş odluğu Serkan uçarla nikah masasına oturdu ve 2. kez evliliğe adım attı Dileriz ki bir ömür boyu mutlu bir ömür yaşarlar..

Ece Erken İlk Eşi Kimdi ?

Daha önce İş Adamı olan Tuncer Öztarhanile evlenmiş ve 2 yıl evlilik hayatları söz konusu olmuştu, Tuncer Öztarhan ise Vepa Group Kozmetik Grup Başkanı ve Yönetim kurulu üyesidir. Görevini ise genel müdür olarak sürdürmektedir.

Ece Erken’in evlendiğini Twitter hesabından Demet akalın tüm herkese duyurmuş oldu ve kendisi kısa bir not yazmış oldu ” Kızım hira hasta olmasaydı yanınızdaydım” sözünü söyledi, Ece erken ve yeni eşine İzmir konak Nüfus müdürlüğünde kıyılan nikah’da  çiftin şahitliğini İş Adamı Savaş Aksu ve Ünlü şarkıcı ve oyuncu Alişan yaptı.

Ece Erken Hayatı

11 Mayıs 1978 Tekirdağ ilçesi çorluda doğmuş ve şuanda 36 yaşında olan güzel fiziğiyle türk sunucusudur. herkez tarafından sevilen ve takip edilen birisidir.

Baba tarafı Samsunlu ve babası subay olması nedeniyle Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli bir çok şehirde yaşamış ve İstanbulda bulunan Beşiktaş Atatürk Anadolu lisesi mezunudur.

Şuana kadar Tatlım benim, Hayata Gülerken, Kazan Tatlım Benim, Aşk ve Gurur, Nilgün, Lise Defteri, Mavi Şeker, Rengarenk gibi çeşitli TV Şovlarında yer almıştır.

Serkan Uçar Kimdir ? 

Ece Erken’in 2. Eşi Kendisinin bir hayranıydı, Kendisinden fazlasıyla hoşlanıyor ve birlikte olmak istiyordu bunun için bir çok tanıdığını araya sokarak tanışma fırsatı yakalamış ve şuanda Ece erken ile evlenerek muradına erdi diyebiliriz.

25 Yaşındaki Genç iş Adamı Florya’da bulunan FLY Motors’un sahibi ve galericilik yapmaktadır.

 

BİLGİLER
tarafından 24 Haziran 2014 - 23:54 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 9.150 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: