Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Elazığ’da Okey

okeyegir
Elazığ’da Okey sayfasına giren 1.666. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Elazığ, Türkiye’nin doğusunda olan bir şehir ve küçük bir yerdir fakat güzel. Elazığ’da mutlaka okey oynayabilirsiniz. Bir okey takımınız varsa, dört kişi ile beraber, isterseniz düz okey oynayabilirsiniz, isterseniz de 101 okey oynayabilirsiniz. Düz okey biraz daha kolaydır, fakat 101 okeyde mutlaka hesap yapmanız gerekiyor ve alışana kadar biraz zaman alabiliyor. Bu yüzden genel olarak insanlar, düz okeyi tercih edebiliyorlar.

  Elazığ’da okey oynamak farklı mı dersiniz, hayır, nerede oynarsanız oynayın, mutlaka aynıdır. Hiçbir farkı yok. Elazığ’da da dört kişi ile oynanıyor, başka bir yerde oynasanızda. Belki bazen kişi bulamayıp üç veya iki kişi ile oynayabilirsiniz, fakat maksimum dört kişi gerekmektedir.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense