Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
En İyi Anti-Virüs Programı?
En İyi Anti-Virüs Programı?

Teknoloji her geçen gün yeni ürünler ile geliştirilmektedir. Özellikle son zamanlarda tablet bilgisayarlar, Akıllı cep telefonlar, dizüstü bilgisayarlar gibi ürünlerde ileri seviyede yüksek performans elde edilmiştir. Hal böyle olunca insanların internet kullanımıda arttı! Son yıllara oranla içinde bulunduğumuz son 2 yıl içerisinde %60 oranında bir internet kullanımı arttı. Artık herşey internet haline geldi, herkesin evlerinde bilgisayarlar oldu. Hal böyleyken internet üzerinden kişisel kimlik avı dolandırıcıları da arttı!

İnternette ne kadar güvenli gezinti yapıyoruz? Hangi sitelerin bize maddi manevi zararlar getirebileceği konusunda bilgiye sahipmiyiz? Zararlı siteleri tespit edebiliyormuyuz? Çok sayıda soru sorabilirsiniz kendinize. İnternette güvenli gezinti sağlayabilmek için Antivirüs programları geliştirilmiştir. İnternet üzerinden gelebilecek her türlü tehtide karşı sizi koruyabilmektedirler. E-posta üzerinden kimlik avı, Web sayfaları üzerinden trojan, böcek, kötü amaçlı yazılım saldırıları gibi çok sayıda tehtitle baş başa kalabilirsiniz. Günümüzde çok sayıda üretilen anti virüs programları ile kendinizi korumaya alabilirsiniz. Sizleri bütün tehditlere karşı koruyacaktır.

Peki, çok sayıda antivirüs programı varken hangisini kullanmalıyız? Size 2-3 adet önerebileceğim antivirüs programı söyleyebilirim. McAfee Antivirus Plus, bu program günümüz tarihinde popüler olarak kullanılan ihtiyacınızı giderebileceğiniz seviyededir. Avast Antivirüs programı ise aynı şekilde rekabette olan bir programdır. Sizlere yeterli seviyede koruma sağlayabilmektedir. Panda Antivirüs programı ise tercih edilen 3. antivirüs programı arasında yer almaktadır. Sizler bütçenize uygun bir program seçerek %100 güvenle kötü amaçlı sitelerden uzak kalabilirsiniz.

BİLGİLER
tarafından 17 Nisan 2014 - 21:52 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.001 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: