Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Erzurum Dadaş Okey Salonu

okeyegir
Erzurum Dadaş Okey Salonu sayfasına giren 3.683. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  DADAŞ OKEY OYUNLARI

  Kış ayları bir hayli çetin geçen illerimizden biri olan Erzurum insanlarının sıcaklığıyla bu olayı dengelemiştir. Kış aylarında kar kalınlıkları bazı köylerde bir insan boyuna ulaşabilmektedir. Bu zorlu koşullar insanlar arasındaki dayanışmayı artırmış ve yardımlaşmanın en güzel örneklerini ortaya koymuştur. Erzurum insanı bu soğuklara dayanıklılığı gibi acılara da dayanıklıdır. Yiğittir, delikanlıdır. Kendilerine göre kuralları vardır ve siz bu kuralları çiğnemediğiniz sürece aranızda sorun çıka ihtimali yoktur. Erzurum okey oynama salonlarında bu yüzden bazı zamanlarda tartışmalar görülebilir. Fakat sonu hep tatlıya bağlanır.

  Erzurum kış aylarında dışarıya çıkılamayacak kadar tehlikelidir. Böyle zamanlarda ev içerisinde internet olması en büyük kurtarıcılardan bir tanesidir. Okey oyunlarına ilgileri 101 kadar fazla değildir. 101 oyununu zeka oyunu olarak görüp okeyi çocuklara oynatan zihniyet özellikle yaşlılarda hakimdir. Erzurum okey oynama oyunları bu nedenle yaşlıların pek ilgisini çekmemektedir.

  Kahve kültürü okeyin öğrenilmesinde en büyük kaynaktır. Çalışmayan ya da emekli kesim bu kahvelerde günlerinin büyük bölümünü geçirmektedir. Erzurum okey oyna yazarak dilediğiniz salona giriş yapabilirsiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense