Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Eski Dostlar Okey Oyun Salonu

okeyegir
Eski Dostlar Okey Oyun Salonu sayfasına giren 13.600. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Merhaba Sevgili Okeyciler

  Bir zamanlar bir şarkı vardı neydi adı onun ? heh unutulmuş birer birer Eski Dostlar, Eski Dostlar…

  Eskilerin vazgeçilmez enfes dinlenesi bir şarkısıydı öyle değil mi artık eski dostlar sadece sosyal sitelerde okey salonlarında veya başka yerlerde bizlerde belki siz eski bir dostunuzu görür okey oynarsınız diye Eski Dostlar okey salonlarını sizlere sunduk eski dostlar okey salonlarında neler mi var ohhooo neler yok ki

  aradığın adamını karşına al veya okeye4.cüyü al kafana göre takıl belkide eski dostun çıkabilir neden olmasın ? herşeye varsan eğer ben en iyiyim diyorsan bu odaya katıl ve puanları topla her puan da eşsiz bir dost kazan seni bekleyen en güzel salon eski dostlar salonu haydi içeri…

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :

  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense