Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Evli Çocuklu Ve Mutlu Olmanın Sırları!
Evli Çocuklu Ve Mutlu Olmanın Sırları!

Hem evli, hem çocuklu, hemde mutlu olmak mümkün mü dersiniz! Mutlu bir aile olmak için ne yapmalıyız? Çocuklarınıza anne eşinizin karısı olmak bir yana siz ilk önce bir birey bir kadınsınız. Herşeyi bir tarafa bırakıp sizi mutlu eden yaşama hevesi veren şeyleri yapmalısınız. En başta kendinize de zaman ayırmalısınız. Mesela sosyalleşin arkadaşlarınızla vakit geçirin. Sevdiğiniz şeyleri yapmaktan vazgeçmeyin.

Sizin mutlu olmanız iyi bir anne iyi bir eş olmanıza da yardımcı olacaktır. Şu bir gerçektir ki anne mutluysa herkes mutludur.  Aslında çocuklardan önce eşinize ilgi göstermelisiniz. Öncelik onu tutmalısınız. Hepimiz aksini düşünsek de yapsak da olması gereken budur. Mesela eşiniz işe giderken arabasına kadar eşlik ederek onunla bir iki dakika yürümek iyi olacaktır. Hem çocuklarınıza iyi ve sevgi dolu bir aile tablosu çizmiş olacaksınız. Eşinizi ne kadar mutlu ederseniz. çocuklarınızda bunu hissedecek ve mutlu olacaktır.

Anne baba olmadan önce, karı koca olduğunuzu bilmelisiniz. Sosyal bir hayat mutluluk verir ve herşey daha olumlu olmaya başlar. Hayata bakış açınız değişir ve pozitif mutlu bir birey anne ve eş olursunuz. Evliliğinizde Empati yaparak ve anlayışlı olarak bütün sorunları çözebilirsiniz. Herşeyden önce iyi bir dinleyici olmak düşer. Çocuğunuzu da eşinizi de iyi bir şekilde dinlerseniz. Onlara yardımcı olmak çok daha mümkün olur. Her zaman mutlu bireylerin evlilikleri çok daha mutlu olur.

BİLGİLER
tarafından 16 Nisan 2014 - 00:45 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 2.580 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: