Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Facebook Giriş Ekranı Değiştirme!
Facebook Giriş Ekranı Değiştirme!

Dünyada yaygın olarak kullanılmakta olan, sosyal paylaşım ağı Facebook’a chrome tarafından bir ürün hediye edildi! Google tarayıcısı Chrome sayesinde indirilen bir uygulama ile facebook giriş sayfasına istediğiniz resimi koyabiliyorsunuz. Çok sayıda facebook kullanıcısı artık facebook giriş sayfalarında sevdiği resimleri barındırmaktadır. Bu uygulamayı kullanabilmek için Chrome bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Google üzerinden Chrome yazıp arattırarak Chrome uygulamasını indirebilirsiniz. Bu sayede facebook giriş sayfamıza istediğimiz resimi atabileceğiz.

Dünya devi Google tarafından geliştirilen Chrome sizlere çok sayıda eklenti arşiviyle hizmet vermektedir. Aslına bakarsanız Chrome tercih edilmesi gereken tarayıcıdır. Google en çok kullanılan, arama motorudur. Kendi arayüzüne uygun şekilde tasarladığı Chrome ile internette daha hızlı dolaşabilirsiniz.

Buradan İndireceğiniz eklenti sayesinde chrome tarayıcısından facebook’a giriş yaparken sayfada sizin belirlediğiniz resim gözükecektir. Açılan uzantıdan ekle tuşuna basarak eklentiyi tarayıcımıza tanımlıyoruz daha sonra etkinleştirerek aktif hale getirmeliyiz. Fotoğraf seçerken chromeden Facebook adresine giriş yaptığınızda kullanıcı adı ve şifre girmeden önce kutunun hemen üstünde bir ayar işareti bulunmaktadır. Oradan ayar işaretine basarak içeriğine fotoğraf atacağız. Daha sonra sayfayı yenilediğimiz zaman, facebook giriş sayfamız artık istediğimiz bir fotoğrafdan oluşacaktır. Bilgisayarınız üzerinden facebook hesabına girecek olan tanıdıklarınızı kıskandıracak bir resim ekleyebilirsiniz. Sizlere bu seçeneği sunan Chrome sayesinde facebook giriş sayfanız istediğiniz bir resim ile donatılacaktır. Üstün düzeyde geliştirilen bu uygulama kurulumu oldukça basittir.

BİLGİLER
tarafından 17 Nisan 2014 - 17:29 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 2.846 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: