Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Facebook Sayfa Açma
Facebook Sayfa Açma

Dünyada Ünlü Sosyal Ağ Facebook’da nasıl sayfa oluşturulur, Facebook sayfa açma ne şekilde yapılması gerekiyor ve Facebook sayfası nasıl beğendirilir hepsini merak edenlere söylüyoruz..

Facebook Sayfa Açması son yıllar içerisinde baya bir popüler hal aldı her daldan her kullanıcı kendine özel bir sayfa oluşturuyor ve paylaşımlar yapıyor, Peki Facebook sayfası olmayanlar nasıl Facebook sayfası oluşturabilir ?

Adım 1 ; Öncelikle https://www.facebook.com/pages/create.php Adresine giriş yapıyorsunuz.

Adım 2 ; 

Size en uygun olan kategori seçimi yapıyorsunuz, Örneğin bir ürün satımı veya bir satış için var olmayacak ise sayfa En alta Dava Topluluk kategorisi mevcuttur, Oradan Topluluk seçerek ve oluşturmak istediğiniz Sayfa adını girerek ten Facebook sayfası oluşturabilirsiniz.

Veya Bir işletme sahibi iseniz ve işletmenize ait bir facebookda sayfa oluşturmak ve ürünleriniz deki değişken durumları ve indirimleri bildirmek istiyor iseniz size uygun olan kategori seçimini yapıyorsunuz.

Adım 3 ; 

Sayfa adını girmiş olduktan sonra sizden sayfanız için kısa bir 155 karakterlik sayfanızı tanıtan bir açıklama girmeniz istenilecek tir, Buna siz en uygunu olanı girebilirsiniz. Örneğin ; Ben Ad kısmına Okeye4 Okey salonları yazdım diyelim. Açıklama kısmı şu şekilde olabilir örneğin ; Okeye4 En canlı ve en keyifli okey oynama salonları, okeye 4. arıyoruz hemen sizde katılın. Gibi yazılabilir sizde yazmış olduğunuz Ad’a göre bir açıklama oluşturup onu girebilirsiniz. Açıklama kısmını oluşturduk daha sonra sıra eğer bir İnternet adresiniz var ise açıklama kısmının altında onu girmeniz istenilir eğer var ise İnternet siteniz girebilirsiniz yok ise boş bırakabilirsiniz.

Adım 4 ;

Sayfa Adı ve Açıklama kısımlarını tamamladık şimdi sıra Sayfanız için profil resmi ayarlamada, Bunun için size ve sayfanıza en uygun olacak profil resmini yükleyebilirsiniz ve yanlış yapmaktan korkmayın profil resmini daha sonrada istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Adım 5 ;

Sık Kullanılanlara Ekle kısmı çıkacaktır sayfanıza her zaman ulaşabilmeniz için eğer bunu ekler iseniz Facebook hesabınızda sol kısımda Sayfalar menüsü altında Sayfanız her zaman yer alacak ve daha kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Adım 6 ;

Daha Fazla kişiye Ulaş menüsü üzerinden ise  Skype gibi mail adresinize kayıtlı olan arkadaşlarınızı sayfanıza davet edebilirsiniz ve facebook arkadaşlarınızı da sayfanıza davet edebilirsiniz.

Facebook Sayfa beğendirmesi nasıl yapılır ?

Facebook sayfa beğendirme sini birden fazla yöntemle yapabilmektesiniz dilerseniz diğer sayfalara reklamlarımızı yaptırabilirsiniz veya Facebook üzerinden reklam hesabı satın alarak sayfanızın tanıtını sponsorlu olarak yapabilirsiniz.

BİLGİLER
tarafından 18 Haziran 2014 - 17:59 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 2.062 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: