Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Facebookda Selfie Çılgınlığı Yaşanıyor!
Facebookda Selfie Çılgınlığı Yaşanıyor!

Son dönemlerde oldukça artan selfie çılgınlığına facebook’da devam ediliyor, 7’den 70’e herkez selfie fotoğraf çekerek ten facebook profiline yüklüyor..

Peki Bu selfie nedir, selfie’nin anlamı nedir, Selfie ne işe yarar, Selfie nasıl çekebilirim, Selfie Türkçesi nedir hepsinin detaylarını aşağıda belirtiyoruz.

Selfie oscar ödül töreninde tanınmış sunucu Ellen DeGenere’nin Kendi akıllı telefonuyla çekmiş olduğu kendi fotoğrafını facebook profiline yüklemesiyle selfie çılgınlığı Facebook’da yaşanıyor.

Milyonlarca facebook üyesi kendi selfiesini oluşturmak için çoğunlukla akıllı telefonları tercih ederekten fotoğrafını çekerek profiline yüklüyor. Selfienin Türkçe karşılaştırması yanı anlamı bir nevi “Kendi fotoğrafını çekmek” anlamına gelmektedir.

Facebook’da hergün yeni bir çılgınlık her gün yeni bir şok yaşanıyor ve şimdi yeni gündem Selfie!

Uzmanların araştırmasına göre ve yapılan toplantılara göre Selfie aslında bir Tuzak!

Çoğunlukla kadınlar olmak üzere kendilerinin imaj kaybı olacağına inanılıyor, Bir çoğumuz facebook’da çok uzun süreler kaliyoruz bununla alakalı beslenme sorunu’da olduğunu ifade edenlere karşı uzmanlar İnternet’de uzun süre geçirmek her hangi bir beslenme sorunu değildir yalnız selfie konusu ise kadınlara imaj kaybettiriyor, Uzun süre facebook’da kalan bayan kullanıcılarımız arkadaşları ve kendileri aralarında bir kıyaslama yapıyorlar ve kendilerini zaman zaman kötü hissedebiliyorlar.

 

BİLGİLER
tarafından 06 Mayıs 2014 - 23:16 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 777 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: