Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Galatasaray Yeni Bir Transfer Peşinde!
Galatasaray Yeni Bir Transfer Peşinde!

Galatasaray S.K Takımı Eskişehir forması giyen  Tarık Çamdal ve Erkan Zengin’in peşinde! Transfer için önümüzdeki hafta perşembe veya cuma günleri görüşmelerin başlanması bekleniyor..

Transfer çalışmalarına hızla devam eden Galatasaray takımı Olcan adın ve Gökhan Töre isimli iki yıldız futbolcu’dan istediği cevapları alamadığı için Tarık Camdan ve Erkan Zengin isimli iki yıldız futbolcunun peşine düştü!

Eskişehir Spor ile daha önce bir görüşme gerçekleştiren sarı kırmızı takım, Eskişehir’den UEFA kararı sonrası görüşelim cevabını almıştı yalnız UEFA’dan men edilen Eskişehir spor, Galatasaray yönetimini hemen hakarete geçirdi ve transfer için çalışmalar başlatıldı ve gelecek hafta için perşembe veya cuma günü için randevu aldılar.

Galatasaray takımı iki yıldız futbolcu için kasasından 3 milyon dolar çıkaracağını söyledi, iki yıldız futbolcu için söylenilen mevla karşılığında iki yıldız futbolcuyu kendi renklerine katmak istiyor.

Perşembe veya Cuma günü gerçekleşmesi beklenilen randevu bizzat Galatasaray Yönetim kurulu Başkanı Ünal Aysal ve Eskişehir Spor başkanı Mesut Hoşcan arasında gerçekleşecektir. Dileriz ki iki takım içinde hayırlısı söz konusu olur.

Kısaca iki yıldız futbolcuyu tanıyalım.

 

Tarık Çamdal ; 24 Mart 1991 doğumlu 23 yaşında olan yıldız bir futbolcu Kendisi Almanya ülkesine ait Münih’de dünyaya gelmiştir. Boy ; 1,72 m Kilo ; 63 kg’dir. Kendisi şuanda Eskişehir spor’da oynamakta ve aynı zamanda Türkiye Milli Takımında Defans futbolcusudur.

Erkan Zengin ; 5 Ağustos 1985 doğumlu Kulu’da dünyaya gelmiş ve 28 yaşında olan ünlü yıldız futbolcudur. Boy 1,80 m Kilo ise 72 kg’dir Kendisi Sol açık mevkide Orta saha’da görev almakta ve Şuanda Eskişehir Spor’da ve İsveç Milli takımında oynamaktadır.

 

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 08 Haziran 2014 - 03:15 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 809 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: