Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Gaziantep Okey Girişi

okeyegir
Gaziantep Okey Girişi sayfasına giren 2.033. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  Sürekli oyun oynamaktayız, özellikle masa oyunlarını çok seviyoruz. Özellikle kahvelerin vazgeçilmezi olan okeyi seviyoruz. İnternet üzerinden okey oynamayı denediniz mi? Evet, internetten aynı kahvede oynarmış gibi okey oynayabilirsiniz.

  Ayrıca internete üzerinde okeye dördüncü aramak gibi bir sıkıntıda yoktur. Okey oynamak isteyen binlerce kişiyle okey oynayabilirsiniz. En iyi özelliklerinden birisi ise Gaziantep okey odalarının olmasıdır. Gaziantep okey odası, Gaziantep’te yaşayan insanlarla okey oynayabileceğiniz odalardır. Böyle odaların varlığı asında yakınınızda ki insanlarla okey oynama imkânını size sunmaktadır.

  İsterseniz arkadaşlarınızla okey oynayabilirsiniz. Oynadığınız oyunlardan puanlar kazanıp insanlarla rekabete girebilirsiniz ve en iyisi olduğunuzu başkalarına gösterebilirsiniz. Eğer sizde biraz kaçamak yapmak istiyorsanız bu okey odalarında kendinize bir mola verin ve güzelce eğlenmenize bakın.

  Tamamen ücretsiz olan bu oyunu sizce zevkinizce oynayın. Daha önce hiç internette okey oynamayı denemediyseniz size bir an önce denemenizi önermekteyim.Gaziantep okey odası gibi bütün şehirler için oda bulunmaktadır. Bu odalarda farklı şehirlerde ki insanlarla da okey oynama şansı yakalayabilirsiniz. Umarım eğlenirsiniz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense