Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Giresun’da Okey Sitesi

okeyegir
Giresun’da Okey Sitesi sayfasına giren 1.724. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  En Keyifli ve Eğlenceli Okey Servisi Giresun Okey Oyunu!

  Karadeniz bölgemizin Fındığı ile ünlü şehri Giresun, kıyı boyu uzanan güzel koylara sahip bir kıyı kentidir. Yöre insanı Karadeniz bölgesinin tüm sıcaklığını ve samimiyetini taşır. Şehir de hangi evin kapısını çalarsanız çalın sizi gülen bir yüz karşılar ve eve buyur eder. Bu samimi şehrin, sıcak kanlı insanlarının kendi ortamlarında doyumsuz olarak sohbet edip eğlenebilmeleri adına sitemiz bünyesinde onlara özel bir salon açtık.

  Giresun canlı okey salonu ile Giresun insanı artık sanal dünyaya adım atar atmaz ilk olarak kendi mekanlarını ziyaret etmektedirler.  Okey salonumuz da 24 saat boyunca kesintisiz olarak okey oynanmaktadır. Ayrıca uzun zamandır göremediğiniz ahbaplarınızı yine salonumuz da bulup sohbet etme şansına da sahipsiniz.

  Giresun okey oyna ile sokağa çıkmadan, evinizin sıcaklığı ile istediğiniz kadar okey oynama şansına sahipsiniz. Okey salonlarımızın yöneticileri tamamen sizin içinizden seçilmiş olup, salonumuz da tamamen Giresun insanına aittir. Sizde Giresun salonumuzda sabahlara kadar süren okey partilerine katılmak ve eğlenmek istiyorsanız sizleri de bekleriz.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense