Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey

Gümüşhane Okey Oyunu

okeyegir
Gümüşhane Okey Oyunu sayfasına giren 1.346. kişisiniz!

Anket

 • Kendi Anketinizin sayfamız üzerinde yayınlanmasını isterseniz sekershellcomtr@gmail.com mail adresine Anket sorusu ve cevap şıklarını hazırlayarak gönderebilirsiniz. (OKEY4 YÖNETİMİ)

  OKEY SALONU BİLGİLERİ

  SALON BAŞLIĞI
  okeye katıl
  okey salonu hakkında

  GÜMÜŞHANE’DE KAHVEHANE OKEY TADINDA OKEY OYUNU OYNA.

  Doğu Karadeniz bölgesi ve Doğu Anadolu bölgesinin kesiştiği nokta da bulunan bu küçük ve şirin ilimiz her iki bölgenin de özelliklerini taşımaktadır. Fakat çok küçük bir olması münasebetiyle çok gelişmiş bir il olarak söyleyemeyiz. Yöre insanının eğlene bileceği, zaman geçirebilecekleri çok fazla ortamları bulunmamaktadır. Bizde Gümüşhane halkının bu açığını kapatmak adına sitemiz bünyesinde açmış olduğumuz Gümüşhane okey oyunu salonumuzu onlara armağan etmiş bulunmaktayız.

  Gümüşhaneliler artık sanal dünyanın içine her girdikleri zaman kendilerine ait olan salonlarına gelip, burada yine kendileri gibi aynı yörenin insanı olan Gümüşhanelilerle zaman geçirmenin keyfini sürüyorlar. Sanalda okey oynamak ayrı bir keyiftir. Aynı anda hem sohbet edip hem de saatlerce okey oynayabiliyorsunuz. Bir masada ki sohbet sizi açmadı, diğer bir masaya geçersiniz. Bu sayede istediğiniz ortamı bulana kadar gezme şansına da sahipsiniz. Bu keyifli oyun ortamını bizimle birlikte yaşamak için sizde Gümüşhane okey oyna salonuna gelebilirsiniz. Gümüşhanelilerin sanal dünya üzerinde ki tek adresleri Gümüşhane okey salonudur.

  java yüklemesiDeğerli Ziyaretçimiz; Okey oyun salonumuza giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızda JAVA yüklü olması olması gerekmektedir, eğer bilgisayarınıza java yüklü değilse sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde java yükleyebilirsiniz.
  salon kurallarıOkey4.ORG okey salonlarında site kurallarına uymayarak uygunsuz haraket veya davranışlarda bulunan ve şikayet edilen kişilerin hakkında hukuki işlem başlatabilir ve tarafımızdan üye kayıtları kanıt göstermek için saklanır. Lütfen site içerisinde argo kelime kullanmadan kaçınınız.

  SITE KURALLARIMIZ

  bize ulaşınSalon içersinde bulunan okey oyunu ile ilgili veya argo kelime türü kullanımlar için salon operatörlerine bildiride bulunabilir veya Şikayet/İstekleriniz için bize iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

  BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

  Yeni Oyunlar

  tümünü göster

  Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
  İsim
  :
  E-Posta
  :
  WebSite
  :
  Yorumunuz
  :
  REKLAM ALANI
  yeni-300x600-adsense